Apple renginys spalio 30 dieną

Tema: Apple

„Apple“ renginys, kurio metu tikimasi išgirsti apie naujus „Mac“ ir „iPad“ įvyks spalio 30 dieną.

„Apple“ paskelbė savo naujo renginio, kurio metu tikimasi išgirsti apie naujus „Mac“ kompiuterius, „iPad“, datą. Yra tikinčių, kad šio renginio metu „Apple“ pristatys ir naują „Apple Pencil“ bei atnaujintas „AirPodsausines.

Renginys įvyks spalio 30 dieną, Bruklino muzikos akademijoje. Renginio pradžia 10 val. ryto EDT arba 16 valandą Lietuvos laiku.

Kaskart apsilankius „Apple“ renginio puslapyje, kuriame skelbiama informacija apie šį renginį galima išvysti kitą stilizuotą „Apple“ logo. Skirtingų „Apple“ logo jame galima pamatyti nemažai — aš suskaičiavai 35. Keli jų žemiau.

Jei nenorite praleisti renginio — atsisiųskite ir savo kalendoriuose patalpinkite priminimą apie jį. Tai padaryti galite spustelėję ant kalendoriaus įrašo piktogramos esančios žemiau.

Stilizuoti Apple logoStilizuoti Apple logo Stilizuoti Apple logo Stilizuoti Apple logo
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 3 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Jau penki metai kaip neatnaujinamas Mac Pro kibiras, kuris jau pradeda mane erzint savo lėtumu. Jau pirkčiau naują, bet pirkti kitą "naują" 2013 metų modelį nėr jokios prasmės ir logikos...

  2. Nežinau kodėl, bet negaliu atsisiųsti priminimo. Ar nuoroda gera?

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų