Lietuvoje pradėta prekyba iPhone XS ir iPhone XS Max

Tema: iPhone
Žmonės noriai keitė nemažus eurų pluoštus į naujuosius iPhone

Rugsėjo 28, vidurnaktį, Lietuvoje pradėta prekiauti naujausiais „iPhone XS“ ir „iPhone XS Max“ telefonų modeliais.

Rugsėjo 28, vidurnaktį Lietuvoje oficialiai pradėta prekyba naujais, 2018 metais „Apple“ pristatytais „iPhone XS“ ir „iPhone XS Max“ telefonų modeliais.

PC „Panorama“ įsikūrusioje „iDeal“ parduotuvėje, prekybos naujais „iPhone“ modeliais pradžią stebėjo ir „Apple“ kompanijos atstovas Lietuvoje.

PC „Panorama“ prie „iDeal“ parduotuvės patys nekantriausi „Apple“ entuziastai būriuotis pradėjo dar prieš vidurnaktį. Čia juos laukiančius naujųjų „iPhone“ prekybos pradžios linksmino DJ Swix. Prieš pat vidurnaktį pirkėjus ir svečius pasveikino „Apple“ produkcijos reklamos veidas Lietuvoje, M.A.M.A. 2016 muzikos apdovanojimuose metų atlikėju pripažintas ir didelis „Apple“ produkcijos mylėtojas atlikėjas Donatas Montvydas. Jis pirmasis ir atidarė „iPhone XS Max“ dėžutę. Po to prasidėjo prekyba brangiausiais „iPhone“ telefonais. Kol kas juos įsigyti galėjo tik iš anksto užsisakę ir jie, panašu, su dideliu entuziazmu keitė nemenkus pinigų pluoštus į naujuosius „iPhone“.

Kai kurie įsigiję naujuosius „iPhone XS“ ilgai nedelsė ir po vieną ar poromis, susigūžę prieblandoje skendinčios PC „Panorama“ kampučiuose, stebimi prekybos centro apsaugos darbuotojų traukė tik ką įsigytus „iPhone“ iš dėžučių ir čia pat juos konfigūravo. Kiti, matyt neradę tinkamo kampo, skubėjo į parkavimo aikštelėje paliktus automobilius ir naująjį pirkinį tyrinėjo apgaubti blausių automobilio salono šviesų.

Išankstiniai „iPhone XS“ ar „iPhone XS Max“ užsakymai prasidėjo rugsėjo 21 d. Nors nuo užsakymų pradžios praėjo tik savaitė oficialūs „iPhone“ pardavėjai džiaugiasi gausiu šiuos naujus telefonų modelius užsakančiųjų būriu.

5,8 colio įstrižainės „Super Retina HD“ OLED ekraną turintis „iPhone XS“ telefonas, priklausomai nuo talpos, Lietuvoje kainuoja nuo 1179 iki 1579 eurų, o didesnis, 6,5 colio įstrižainės „iPhone XS Max“ telefonas kainuoja nuo 1279 iki 1679 eurų. Pirmieji pirkėjai dovanų gavo marškinėlius su „iPhone XS“ atributika.

Nors pradžioje iš anksto užsakantys dažniau rinkosi didesnį 6,5 colio ekraną turintį „iPhone XS Max“ modelį, po kelių dienų, nors ir su ne labai didele persvara, bet lyderio pozicijas užsiėmė mažesnį ekraną turintis „iPhone XS“. Kol kas lietuviai mieliau renkasi auksinės spalvos „iPhone XS“ ir „iPhone XS Max“ telefonus.

Jei dar neapsisprendėte ar turimą „iPhone“ modelį keisti į naujausią, paskaitykite šį straipsnį galbūt jame pateikta informacija padės apsispręsti.

Kaip ir visada, prekybos naujais „iPhone“ pradžioje jaučiamas jų stygius, nes norinčių įsigyti „Apple“ išmanųjį telefoną yra daugiau nei prekybininkai turi pačių telefonų. Jei norite būti tikri, kad gausite savo išsirinktą „iPhone XS” ar „iPhone XS Max“ anksčiau — užsisakykite jį jau dabar.

Prieš prekybos iPhone XS ir iPhone XS Max pradžią. iDeal salonas PC Panorama. 2018-09-27 23:45
Prekybos iPhone XS ir iPhone XS Max iDeal salone pradžia. 2018-09-28 vidurnaktisPrekybos iPhone XS ir iPhone XS Max iDeal salone pradžia. 2018-09-28 vidurnaktis
Prekybos iPhone XS ir iPhone XS Max iDeal salone pradžia. 2018-09-28 vidurnaktisPrekybos iPhone XS ir iPhone XS Max iDeal salone pradžia. 2018-09-28 vidurnaktis
iDeal
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 5 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Telefai nauji - bajeriai seni:)

    https://lifehacker.com/how-to-fix-connectivity-issues-on-your-iphone-xs-1829340414

    Galėtu ir Cook'as dėl tradicijos dar išstot gyvai eteryje kur nors ir paprotint mus durnius, kad blogai ir šį kartą laikom rageli, ar dar ką ne taip darom, kaip Jobsas savo laiku su 4 rageliu (antenagate) pavarė:))))
    Oi negaliu....:))))

  2. Mane labai nustebino tai kad ideal naudoja Rivile buhalterine apskaita.. o ja naudoja ant apple irenginiu emuliuodama windows OS :D omg...

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų