Kaip iš nuotraukos pašalinti portreto režimą iOS Photos aplikacijoje

Portreto režimas tai „iPhone“ funkcija leidžianti foną padarant neryškų atskirti pagrindinį nuotraukos „veikėją“ nuo aplinkos. Tačiau kartais, tą neryškų foną nuotraukoje norisi padaryti ryškiu. Tai paprasta.

Portreto režimas puikiai tinka fotografuoti portretus, tačiau kartais panaudojus šį režimą supranti, kad antras planas taip pat svarbus ir nuotraukoje jis per daug neryškus. Tai ne problema. Portreto režimą nesunkiai galima panaikinti „iOS“ operacinės sistemos „Photos“ aplikacijoje.

  1. Atidarykite „Photos“ aplikaciją savo „iPhone“.
  2. Pasirinkite ir atidarykite nuotrauką nufotografuotą naudojant „Portrait“ režimą.
  3. Paspauskite ant geltoname fone, ekrano viršuje esančio „Portrait“ užrašo iOS Photos, portreto režimas įjungtas.. Šis taps pilkas iOS Photos, portreto režimas išungtas., o antras planas nuotraukoje ryškesnis.
  4. Paspauskite Done mygtuką ekrano apačioje.
Kaip pašalinti Portrait režimą nuotraukoje. Kairėje pusėje Camera aplikacija. Centre ir dešinėje pusėje nuotrauka Photos aplikacijoje. Centre su aktyviu portreto režimu, o dešinėje su išjungtu.

Portreto režimą nuotraukai, kuri nufotografuota pritaikant „Portait“ nuostatas galima bet kada nuimti ir pridėti. Kadangi yra tokia galimybė, daugelį nuotraukų, kuriose yra žmogus aš fotografuoju „Portrait“ režimu ir vėliau, jei man norisi matyti foną ryškesnį, aš taip ir padarau aukščiau aprašytu būdu.

Atidarius nuotrauką padarytą „Photos“ režimu „Photos“ aplikacijoje, lango viršuje dega užrašas „Portrait“. Jei šis užrašas rašomas geltoname fone iOS Photos, portreto režimas įjungtas. — portreto režimas nuotraukai yra pritaikytas, jei pilkame iOS Photos, portreto režimas išungtas. — išjungtas. Nuotraukoms, kurios nebuvo fotografuojamos „Portrait“ režimu — užrašas nebus rodomas.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 3 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Šiaip pagalvojus, tas portretinis rėžimas tik yra programinis dalykas, kažkada net per iMac prisijungus prie telefono, ant nuotraukos nebuvo portreto rėžimo ir paprastas fonas. Taip ir neaišku, kam taip gadinti telefono dizainą su dvigubom kamerom ir dar išlindusiom :) tas du kartus priartinitas vaizdas, bent man mažai naudingas, gal kartą tepanaudojau.

  2. Aš irgi dažnai Portrait rėžimą naudoju, turiu omeny, kad realiai nereikalinga dviguba kamera, nes ten programinis praplovimas, o ne dėl papildomu objektyvų kaip su fotikais, padarei tikrą praplovimą :) galima arčiau prieiti ir padaryti nuotrauką ir būtų su praplautu fonu, laisvai galėtu uždėti Portrait rėžimą ir ant iPhone 6/8 pvz, tik aišku matymo laukas kitoks ir ta antra kamera reikalinga tik dėl 2x vaizdo, o ne dėl praplovimo.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų