Apple išleido iOS 11.4.1, watchOS 4.3.2, tvOS 11.4.1 ir HomePod 11.4.1

„Apple“ atnaujino „iOS“ ir „watchOS“ įrenginiams skirtas operacines sistemas išleisdama „iOS 11.4.1“, „watchOS 4.3.2“ ir „tvOS 11.4.1“ atnaujinimus..

iOS 11.4.1

„Apple“ išleido „iOS 11.4.1“ operacinės sistemos atnaujinimą. Šis atnaujinimas, anot „Apple“ pagerina „Find My AirPod“ funkcijos veikimą bei tradiciškai pačios sistemos veikimą padaro stabilesniu. Šiame atnaujinime taip pat įdiegtas ir „USB Restricted Mode“ režimas — galimybė, kuri buvo testuojama „iOS 11.4.1“ ir „iOS 12“ beta versijose.

„USB Restricted Mode“ režimas yra skirtas apsaugoti „iPhone“ nuo USB įrenginių, kuriuos naudoja teisėsaugos institucijos įrenginio apsaugos kodų nulaužimui ir duomenų esančių įrenginyje šifravimo apėjimui. Šis režimas atjungia USB prieigą prie įrenginio kai „iPhone“ išbuvo užrakintas valandą (anksčiau, beta versijose buvusi taisyklė ribojo prieigą USB įrenginiams prie „iPhone“ jei šis išbuvo užrakintas savaitę).

Norėdami įgalinti naująjį „USB Restricted Mode“ režimą:

  • Atidarykite Settings aplikaciją
  • Pasirinkite Touch ID & Passcode arba jei naudojate „iPhone X“ - Face ID & Passcode
  • Čia rasite naują jungiklį USB Accessories
  • Išjungus šį nustatymą uždrausite prieigą prie telefono ir jame esančių duomenų jei telefonas išbuvo užrakintas valandą ar ilgiau USB įrenginiams besijungiantiems prie telefono „Lightning“ jungties.
„USB Restricted Mode“ režimo į/išjungimo mygtukas. Režimas įdiegtas iOS 11.4.1 versijoje

Šis atnaujinimas taip pat pagerina el.laiškų, kontaktų ir užrašų sinchronizavimą naudojantiems „Exchange“ paskyras.

watchOS 4.3.2

watchOS 4.3.2“ — išmaniems „Apple“ laikrodžiams „Apple Watch“ skirtas atnaujinimas ištaiso ankstesnėje sistemos versijoje buvusias klaidas bei pagerina laikrodžio sistemos veikimą.

tvOS 11.4.1

Sprendžiant iš „tvOS 11.4.1“ atnaujinimo aprašymo, kuris toks pats kuklus kaip ir „watchOS 4.3.2“ - šis atnaujinimas tik ištaiso ankstesnėje sistemos versijoje buvusias klaidas. Šis atnaujinimas skirtas 4-tos ir 5-tos kartos „Apple TV“ įrenginiams.

HomePod 11.4.1

Šis „HomePod“ muzikinės garso kolonėlės operacinės sistemos atnaujinimas ištaiso nenurodomas sistemos klaidas ir pagerina jos sistemos veikimo našumą ir stabilumą.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 9 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. iMesaage neina padaryt unread sms??

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų