Kaip Apple Watch išjungti Activation Lock, pavyzdžiui prieš jį parduodant

Jei susidūrėte su „Apple Watch“ darbo problemomis ar „Apple“ laikrodį planuojate atiduoti šeimos nariui, draugui ar jį parduoti — prieš tai reikėtų laikrodyje atjungti „Activation Lock“ paslaugą ir laikrodyje atstatyti gamyklinius parametrus.

Apple Watch“ yra puikus įrenginys, tačiau kartais ir puikiems įrenginiams tenka atstatyti gamyklinius parametrus ir ne tik todėl, kad planuojate laikrodį parduoti ar padovanoti, bet tai ir vienas veiksmingesnių būdų išspręsti atsiradusias įrenginio veikimo problemas.

Kaip atsieti Apple Watch naudojant Watch aplikaciją

 1. Atidarykite Watch aplikaciją su laikrodžiu susietame „iPhone“.
 2. Paspauskite ant My Watch aplikacijos lango apačioje.
 3. Paspauskite ant aktyvaus laikrodžio piktogramos lango viršuje.
 4. Paspauskite ant „info“ piktogramos esančios šalia laikrodžio vaizdo.
 5. Paspauskite ant Unpair Apple Watch užrašo aplikacijos lange.
 6. Patvirtinkite pasirinkimą paspausdami ant Unpair [laikrodžio pavadinimas].
 7. Jei naudojate „Apple Watch“ su LTE ir esate jį susiejęs su operatoriaus paslauga paspauskite Keep ar Remove, priklausomai nuo to ar norėtumėte laikrodį pašalinti iš plano ar ne.
 8. Atjunkite Activation Lock paslaugą įvesdami savo „Apple ID“ slaptažodį ir paspausdami Unpair.

Atlikus aukščiau aprašytus veiksmus, laikrodyje esantys duomenys bus persiųsti į „iPhone“ (išsaugota atsarginė laikrodžio duomenų kopija). Kai duomenų į „iPhone“ perkėlimas bus baigtas, laikrodis automatiškai atsisies nuo telefono, jame bus ištrinti visa su juo susietų „Bluetooth“ įrenginių informacija, „Apple Pay“ kortelių informacija (jei tokia buvo) ir panaikintas apsauginis kodas (slaptažodis). Galiausiai laikrodyje bus atstatyti gamykliniai nustatymai.

Kaip atsieti Apple Watch naudojant laikrodyje esančias priemones

 1. Atidarykite Settings aplikaciją esančią „Apple Watch“.
 2. Paspauskite ant General.
 3. Pasirinkite Reset.
 4. Paspauskite ant Erase All Content and Settings.
 5. Įveskite apsauginį laikrodžio kodą (jei tokį naudojate).
 6. Paspauskite Erase All. (Jei naudojate laikrodį su LTE ir jis susietas su mobilaus ryšio operatoriaus planu, kurį norėtumėte pasilikti — spauskite ant Erase All & Keep Plan).
 7. Kai laikrodis baigs visus trynimo ir gamyklinių nustatymų grąžinimo procesus — prisijunkite su savo „Apple ID“ prie icloud.com naršyklės pagalba.
 8. Paspauskite Settings.
 9. My Devices skiltyje pžymėkite „Apple Watch“ ir paspauskite X piktogramą esančią šalia laikrodžio pavadinimo
 10. Paspauskite Remove.

Dabar laikrodis paruoštas atiduoti ar parduoti kitam asmeniui, arba jei tai buvo žingsniai, kurių ėmėtės problemos atsiradusios „Apple Watch“ sprendimui — galite vėl pradėti laikrodžio susiejimo ir duomenų atstatymo procesą (jei tai buvo sutrikimo šalinimo procesas — aukščiau aprašytame veiksmų sąraše 7–10 žingsnių galite ir neatlikinėti).

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų