Apple kompiuteriai patikimiausi, teigia Rescuecom

Temos: Kompiuteriai, Mac
iMac

„Apple“ kompiuteriai yra labiausiai populiarūs JAV ir to priežastis yra ne tik tai, kad „Apple“ yra JAV kompanija. „Mac'ai“ savo patikimumu stipriai lenkia konkurentus tokius kaip „Samsung“, „Dell“ ir „Lenovo“.

Susumavusi sukauptus duomenis kompiuterių servisu užsiimanti kompanija „Rescuecom“ „Apple“ kompiuteriams suteikė A+ patikimumo klasę. „Apple“ kompiuteriai surinko 665 balus. „Apple Mac“ nurungė ir antroje vietoje paliko „Samsung“, kuriai surinkusiai 270 (beveik 2,5 karto mažiau) balų buvo suteikta A- patikimumo klasė. Trečioje vietoje „Lenovo“, o po jos „Microsoft“ ir „Acer“. Dviejose paskutinėse, 7 ir 8-oje vietose atsidūrė HP ir „Asus“.

Anksčiau „Rescuecom“ buvo kritikuota dėl jos apklausų praktikos tame tarpe ir labai įtartinai prasto „Apple“ kompiuterių vertinimo, turint omenyje ir tai, kad tuo metu ji net netaisė „Apple“ kompiuterių. Dabar, kompanija siūlo „Apple“ kompiuterių remonto paslaugas, tiesa vis dar neaišku ar ji remontuoja „Mac“ kompiuterius ir jų garantiniu laikotarpiu.

Kompanijos ataskaitoje išskiriami kai kurie konkretūs kompiuterių modeliai, tokia kaip „Lenovo ThinkPad 13“, „Microsoft Surface Book 2“ ir pora kitų paminint juos kaip labai patikimus. „Dell“ nusipelnė specialaus kompanijos pasmerkimo ir kaltinimo pelno vaikymųsi aukojant produktų kokybę.

KompanijaRinkos dalis1Remonto dalis2Patikimumo rezultatas3Patikimumo klasė4
1. Apple20%3,2%665A+
2. Samsung6,2%3,0%270A-
3. IBM/Lenovo8,5%7,3%118B+
4. Microsoft1,1%1,3%84B
5. Dell16,4%22,4%74C+
6. Acer3,2%4,9%66C
7. HP19,8%37,353D
8. Asus2,1%5,0%42D-

1 Rinkos dalies duomenys pateikti IDC.
2 Skambučių į „Rescuecom“ pagalbos centrą dalis procentais.
3 Paskaičiuota kompiuterių esančių rinkoje ir skambučių į pagalbos centrą santykis.
4 Suteikta „Rescuecom“ su tikslu palengvinti patikimumo įvertinimą.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 16 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Dėde Ramūnai o nuotraukoje pavaizduotas grynai jūsų darbo stalas kartu su Mac kompiuteriu, ar čia tik tokia vizualizacija parinkta? Mian liabai smalsu yra!

 2. Nežinau, kaip yra JAV, bet Lietuvoje, kiek man praktika rodo, skirtičiau šitaip:
  Apple
  DELL
  HP
  ASUS
  Lenovo
  Samsung
  Acer

  Su Microsoft kompiuteriais daug neteko susidurti, tad jį palieku nuošalį.

  P.S. Nežinau, kaip yra su 2016-2018 metų modeliais.

 3. Bet reikia paminėti jog tas Apple kainuoja kaip du ar tris Dell ar Lenovo.

  Tai būtų dar ir juokinga jei gamintų prastai... Nors paskutiniai modeliai nuo 2015 tikrai gaminami prastai.

 4. Esu čiupinėjas aukščiausios klasės Lenovo kompiuterį, kuris buvo skirtas žaidimams. Jis mane nuvylė, kadangi Lenovo pagailėjo klijų, priklijuoti vyrius prie ekrano galinio dangčio, ką tai rodo apie Lenovo aukštą klasę ?
  Iš dalies Dracus teisingai sako, kad Apple yra aukštos klasės kompiuteriai, sutinku, jie kainuoja, bet pasižiūrint tam tikras alternatyvas, tai kainos taip pat kandžiojasi, aš nekalbu apie kokį Acer ar Lenovo su Pentium procesoriumi ir 4GB RAM, kurie niekada nematę SSD technologijos, aš kalbu apie nešiojamus kompiuterius.
  Aš puikiai suprantu Dracus, kadangi aš pats turiu MacBook Pro 15 2011 Early modeliuką, galiu pasakyti jis lenkia daugelio žmonių turimus PC, kurie yra naujesni, gamybos atžvilgiu, bet sukasi silpniau, nei mano senukas. Va, tik dabar nusprendžiau palaukti MacBook Pro atnaujinimo ir esu pasiruošęs po 7 metų naudojimo, ji pakeisti, o senukas bus dar ir kitiems žmonėms sėkmingai padovanotas.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų