Kaip sukonfigūruoti Apple TV patiems

Jei negalite ar paprasčiausiai nenorite automatiškai įdiegti ir sukonfigūruoti naujo „Apple TV“, visus reikiamus parametrus galite nurodyti patys juos suvesdami.

„Apple TV“ yra gana paprasta sukonfigūruoti pasirinkus automatinį metodą, tačiau jei tokio diegimo būdo rinktis nenorite ir labiau linkę patys suvesti tai ką reikia ir žinoti kas, kur ir kaip — tai padaryti taip pat nėra sudėtinga.

Naujausių „Apple TV“ modelių diegimas vyksta Siri nuotolinio pultelio pagalba.

 1. Paspauskite ant Siri nuotolinio valdymo pultelio „trackpad´o“ ir susiekite jį su „Apple TV“.
 2. Pasirinkite kalbą, kurioje pageidaujate matyti pranešimus ir meniu.
 3. Pasirinkite šalį, kurioje esate.
 4. Pasirinkite ar norite naudoti Siri ar ne.
 5. Pasirinkite Set Up Manually.
 6. Pasirinkite Wi-Fi tinklą iš sąrašo arba jei naudojate paslėptą tinklą — nurodykite jo SSID rankiniu būdu. Alternatyviai galite pasirinkti laidinį tinklą, jei prie namų tinklo „Apple TV“ esate pajungę Ethernet laidu. Tada peršikite iš karto prie 8-to žingsnio
 7. Įveskite Wi-Fi tinklo slaptažodį.
 8. Paspauskite Continue. Dabar jūsų „Apple TV“ aktyvuosis.
 9. Įveskite savo Apple ID arba jei „iTunes“, „App Store“ ir „iCloud“ naudojate skirtingus „Apple ID“ — pasirinkite Use different Apple IDs for iTunes and iCloud. Jei turite tik vieną „Apple ID“, kurį naudojate ir aplikacijoms bei muzikai pirkti ir „iCloud“ nuo čia pereikite tiesiai prie 19-to žingsnio.
 10. Jei naudojate skirtingus „Apple ID“ — įveskite savo „iCloud“ paskyros el.pašto adresą.
 11. Paspauskite Continue.
 12. Įveskite „iCloud“ paskyros slaptažodį.
 13. Paspauskite Continue.
 14. Įveskite savo „iTunes“ naudojamos „Apple ID“ paskyros el.pašto adresą.
 15. Paspauskite Continue.
 16. Įveskite „iTunes“ naudojamos „Apple ID“ paskyros slaptažodį.
 17. Paspauskite Continue.
 18. Pasirinkite ar reikalauti slaptažodžio perkant „iTunes Store“. „Always Require“ — reikalauti visada; „Require after 15 minutes“ — reikalauti praėjus 15 minučių; „Never Require“ — nereikalauti niekada.
 19. Jei naudojate kabelinės televizijos paslaugos tiekėją, kuris palaiko „Apple TV“ — prisijunkite prie kabelinės televizijos paslaugos tiekėjo serverių.
 20. Jei turite kelis „Apple TV“ įrenginius ir pageidaujate, kad įrenginio „Home“ ekranas ir aplikacijos būtų sinchronizuojamos tarp šių įrenginių – įjunkite Home screen syncing paslaugą.
 21. Priklausomai nuo to ar norite, kad įrenginio buvimo vieta būtų nustatoma automatiškai pasirinkite Enable Location Services arba Disable Location Services.
 22. Pasirinkite Automatically Download jei norite, kad būtų automatiškai atsiųsti nuostabūs „Apple“ aero ekrano užskalndos arba jei to nenorite pasirinkite Not Now.
 23. Jei norite su „Apple“ pasidalinti analitikos duomenimis (ši informacija kompanijai siunčiama anonimiškai ir neleidžia jūsų kaip nors identifikuoti, tačiau kompanijai gali pasitarnauti tobulinant paslaugas ir sistemą) — Send to Apple. Priešingu atveju nurodykite Don’t Send.
 24. Nurodykite ar norite su aplikacijų kūrėjais pasidalinti jų aplikacijų analitiniais duomenimis. Share with App Developers jei norite pasidalinti ir Don’t Share — jei tokiais duomenimis su aplikacijų kūrėjais dalintis nepageidaujate.
 25. Perskaitykite ir sutikite su sąlygomis paspausdami Agree.

Viskas, naujas „Apple TV“ yra pasiruošęs ištikimai Jums tarnauti.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Ar yra kaip apeiti kad Apple TV Siri veiktų su lt Apple id?

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų