Kaip atjungti iOS atnaujinimus

iPhone 6

Kaip išvengti priminimų apie „iOS“ atnaujinimus jei savo „iPhone“ ar „iPad“ nutarėte naujesnių operacinės sistemos versijų nebediegti.

Neretai „iOS“ įrenginių naudotojai nusprendžia, kad „ši“ operacinės sistemos versija jų įrenginiuose bus paskutinė ir naujesnės jie nediegs. Nežiūrint tokio „iPhone“ ar „iPad“ savininkų apsisprendimo, priminimai apie naujus išleistus sistemos atnaujinimus periodiškai pasirodo jų įrenginių ekranuose.

 1. Jei jūsų „iOS“ įrenginyje jau atsiųstas, bet dar neįdiegtas sistemos atnaujinimas ir jo diegti nenorite:
  1. atidarykite Settings aplikaciją;
  2. pasirinkite GeneraliPhone/iPad Storage (jei naudojate senesnę nei „iOS 11“ versiją pasirinkite Storage & iCloudManage Storage);
  3. sąraše raskite atsisiųstą „iOS“ atnaujinimą ir jį ištrinkite.
 2. iOSSafari naršyklėje paspauskite ant šios nuorodos
 3. Jums bus pasiūlyta įdiegti „tvOS“ programuotojo beta profilį. Pasirinkite kuriame įrenginyje šį profilį diegsite („iPhone“ ar „iPad“). Jei neturite su įrenginiu susieto „Apple Watch“ įrenginio pasirinkimas gali būti ir nerodomas.
 4. Įdiekite profilį.
 5. Perkraukite įrenginį.
 6. Patikrinkite ar SettingsGeneralSoftware Update nėra atnaujinimų — jų turi nebūti.

Jei vėliau pakeistumėte nuomonę ir nutartumėte įrenginyje įdiegti sistemos atnaujinimus – viskas ką turite padaryti yra ištrinti tą įdiegta profilį ir perkraut įrenginį. Profilį ištrinti galite: SettingsGeneralProfiles → pasirinkite profilį, kurį norite ištrinti → Remove Profile → jei paprašys įveskite slaptažodį ir dar kartą paspauskite Delete ir perkraukite įrenginį.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 11 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Raudonas taškas vistiek liko ant settings ikonos. iPad3/iOS7. ?

 2. Na taip, prie usage/apps jo (atnaujinimo) nėra, ner ka trinti. Aš iPhone nuo 9 ios tai išbandziau net be to TVOS instalo - ten pakanka ištrinti atsisiuntima ir dingsta tas raudonas taškas, (na po to jei vel jis atsisiunčia tai vel ištrini ir gerai viskas) bet va ios7 kazkaip tas fyntas nesigaunas:)

 3. Padariau. Pas mane 5s su ios 10.3.3. Kai pažiūri versiją, sako Your software is up to date". Bet General > Software updates rodo raudoną tašką su skaičiumi 1.

 4. Nebuvo atnaujinimo, Ramūnai. Ištryniau prieš savaitę ir naujas nebuvo atsiųstas. Viską patikrinau.
  Va ir dabar: raudono taško ant Settings desktope nėra, bet įėjus "į vidų" ant General stovi raudonas taškas, taip pat jis stovi ant Software Update.
  Kažkoks ios bugas matyt...

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų