Kai kurie iPhone X naudotojai verkšlena, nes pešami jų plaukai

Tema: iPhone
iPhone X

„Apple“ naudotojų forume plinta nepasitenkinimas „iPhone X“, nes kai kuriems šis berėmis kompanijos flagmanas peša plaukus.

Kai kurie „iPhone X“ naudotojai susidūrė su „eiline“ kompanijos dizainerių klaida. Dešimtys „iPhone X“ naudotojų skundžiasi, kad šis telefonas jiems peša plaukus. Flagmano naudotojai rašo, kad telefono eksploatacijos metu tarp geležinio rėmo ir apsauginio stiklo atsiranda tarpelis į kurį patenka plaukai. Baigus kalbėti telefonu ir atitraukiant jį nuo ausies, jie pajunta kaip telefone užstrigę plaukai yra pešami.

Dar viena vieta į kurią „iPhone X“ naudotojai teigia, kad patenka jų plaukai yra telefono šone esantis garso išjungimo/padėties užrakinimo mygtukas[1].

„Apple“ kol kas šios situacijos nepakomentavo. Abejoju ar kompanija pripažins tai kaip defektą ir inicijuos kokią nors nemokamo remonto programą. Plaukus nuo galvos rautis, kai kuriems „iPhone X“ naudotojams dabar tenka ne tik iki šio flagmano įsigijimo, bet ir po jo.


  1. „iOS 9“ „Apple“ įdiegė funkciją leidžiančią nurodyti kam bus naudojamas telefono šone, įprastai įrenginio garso išjungimui naudojamas mygtukas. Senesnėse „iOS“ versijose ir „iPad“ modeliuose turinčiuose garso išjungimo mygtuką įrenginio šone, galima nurodyti, kad jis bus naudojamas ir ekrano vaizdo padėties užrakinimui — kad telefoną pasukus šonu vaizdas nebūtų pasukamas. Norėdami pakeisti garso išjungimo mygtuko paskirtį: atidarykite Settings aplikaciją, pasirinkite General ir Use side swith to skiltyje pasirinkti Lock rotation arba Mute. „iOS 11“ vienintelis būdas fiksuoti vaizdo ekrane padėtį yra specialus mygtukas įrenginio kontrolės centre.  ↩

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 15 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Oi tie amerikosai.... Į teismą dar nepadavė dėl skriaudos?

  2. O man kažkodėl prieš tai žemesnei naujienai neleido rašyti komentaro :)

  3. Tikras faktas - man peša.... :j

  4. Man pešdavo galvos ir barzdos plaukus iPhone 5, 5s ir 6s, kol kas su septintu ramu 🙂
    Galvojau čia gal kokia papildoma funkcija-depiliavimas 😀
    Būna, kai tarpelis sutampa su plauko storiu, net ir naujo. Kai kuriais atvejais gali pešti, kai telefonas kritęs, deformuojasi ir atsiranda tarpelis.

  5. O aš pasiskusiu, kad mano X po atnaujinimo 11.2.2 per naktį nukrenta po 10% ir lėktuvo rėžime bei baterijos taupymo! Dvi naktys iš eilės. Prieš tai nukrisdavo apie 2%. Su aplikacijom ir nustatymais niekas nepasikeitė, tik tas atnaujinimas.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų