Kaip priartinti ar tolinti vaizdą iOS 11 Maps aplikacijoje viena ranka

Žemėlapiai

Daugelis naršydami žemėlapį rankoje laikydami „iPhone“ žino kaip vaizdą priartinti, bet paklausti, o kaip jį viena ranka patolinti pradeda bandyti įvairius būdus, kitaip tariant — paprasto būdo nežino. O jis yra.

Mobiliuoju telefonu naudotis patogu tada kai daryti tai gali viena ranka. Naudojantis žemėlapiais daugelis žino, kad galima vaizdą priartinti du kartus palietus ekraną arba pinch-to-zoom metodu (priartinti ir patolinti). Pirmu atveju viena ranka valdant telefoną tai daryti nėra patogu, o antruoju atveju… patogu jei žinai kaip.

iOS 11“ „Apple“ įdiegė galimybę viena ranka naudojant telefoną, „Maps“ aplikacijoje neišsisukinėjant pirštų vaizdą priartinti ir patolinti. Anksčiau dvigubu paspaudimu buvo galima tik priartinti vaizdą ir galiausiai priartinti jį tiek, kad ekrane liks tik tuščias gelsvas fonas. Net ir daug apie „iPhone“ bei šio telefono valdymą išmanantys tautiečiai, neretai nežino būdo leidžiančio vaizdą „Maps“ aplikacijoje vienu pirštu priartinti ir patolinti.

Viskas labai paprasta: tas pats dvigubas ekrano palietimas kaip ir ankstesnėse „iOS“ versijose, tačiau jei paliesdami ekraną antrą kartą jį palietę piršto nuo ekrano nepakelsite, o juo perbrauksite ekranu aukštyn arba žemyn — žemėlapio vaizdas bus padidintas arba pamažintas.

Vaizdo iOS 11 Maps aplikacijoje priartinimas ir tolinimas iPhone valdant viena ranka.
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 20 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Ačiū, nežinojau, bet tik todėl, kad naudoju tik Google Maps arba Navigon.. Maps kažkaip atrodo atsilieka.

  2. Aš irgi Lietuvoje naudoju Google maps vietoje apple Maps. Tiesa patikrinau ir šitas metodas veikia tiek google tiek ir apple maps.

  3. Mhm. Maps, Google Maps, Trafi - veikia. O štai Waze - ne. Boooooo :)

  4. Jeigu patikrinote ir beveik visur veikia.Tai valio, tikrai patogu.
    Kad Amerikoj skonio reikalas - Google Maps arba Maps, taip. Bet pas mus Google Maps geriau.

  5. Turint Sygic nelabai yra prasmes naudoti per prievarta wazes, google maps ir t.t...

  6. Aš naudoju HERE WeGo. Nemokama (nėra jokių "in app purchase"), kalba lietuviškai, galima offline parsisiųsti visą šalį, yra greičio matuoklis su apribojimais, yra namų kontūrai su numeriais. Savininkai yra Audi AG, BMW AG, Daimler AG, Intel.

  7. Na ir atsilieka apple, google tai jau nuo netamenamu laiku si zoominima buvo padare su vienu pirstu

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų