Kaip išsiųsti Animodži iš bet kokio iPhone, iPad ir iPod touch

iPhone X - Animoji

Daugelis „iPhone X“ naudotojų, net ir tų, kurie nėra dideli Emodži fanai išbandė naują „Animodži“ funkciją (kai kurie gal slapta, kad niekas nematytų). Tačiau galimybė siųsti Animodži turi ir kitų „iPhone“ ir net „iPad“ bei „iPod touch“ su įdiegta „iOS 11“ turėtojai.

Naujame „iPhone X“ yra nemažai unikalių galimybių, kurių nerasi kituose „iPhone“ modeliuose. Tiesa, ko gero ne visų šias galimybes „Apple“ pelnytai paliko tik „iPhone X“ naudotojams. Viena tokių, ko gero nepelnytai išskirtinai „iPhone X“ naudotojams paliktų galimybių yra „Animoji“ — animuotų Emoji piktogramų funkcija, sekanti veido raumenų judesius ir leidžianti įrašyti iki 10 sekundžių trunkantį animuotą vaizdą su garsu ir jį nusiųsti pašnekovui.

Nors būdo įgalinti „Animodži“ ne „iPhone X“ modeliuose nėra — galima pasitelkti aplikaciją, kuri leis visiems „iPhone“ naudotojams naudoti „Animoji“ piktogramas. Tiesa, „TrueDepth“ kamerą turi tik „iPhone X“, o be jos veido mimika aptinkama ne taip tobulai, tačiau nemokamos „MrrMrr“ aplikacijos kūrėjai šią galimybę realizavo gana gerai. Aplikacija veikia iPhone 5s ir naujesniuose „Apple“ telefonuose, „iPad Air“, „iPad mini 3“ ir naujesniuose „Apple“ planšetiniuose kompiuteriuose bei „iPod touch“, kuriuose galima įdiegti „iOS 11“.

Pati „MrrMrr“ aplikacija iš principo yra „Snapchat“ analogas su kaukių uždėjimo ant veido galimybe. Tačiau, aplikacijoje yra „Emoji“ skiltis, štai joje ir galima sukurti tuos animuotus kalbančius kakučius, pandas ir t.t. Tiesa, aplikacija gali daugiau nei tik įdiegti „Animodži“ oficialiai šios „Apple“ funkcijos nepalaikančiuose mobiliuose įrenginiuose, todėl ją įdiegti gali ir „iPhone X“ naudotojai mėgstantys savo draugus ar kolegas palinksminti savo veideliu papuoštu kokia nors šunėko kauke ar galva padabintą „ukrainietišku“ gėlių vainiku.

Aplikacija turi įskiepį, kuris leidžia įgalinti „Animoji“ „Messages“ aplikacijoje ir tokiu būdu, net neturint „iPhone X“, pasiųsti asmeniškai adresuotą ir animuotą kakutį savo draugui, mokytojui ar viršininkui.

iPhone X Animodži. Nuotrauka: www.gqindia.com
Nuotrauka: gqindia.com
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Tiems kam tas animidzi atrodo kažkoks wow. Atsisiųskit msqrd programėlę.

    O čia matai tik iPhone x Ale turi sia galimybe.... Haha....

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų