Pasirodė iPhone X judantys darbalaukio fono paveikslėliai

Internete pasirodė „iPhone X“ judantys darbalaukio paveikslėliai, kuriuos galima savo „iPhone“ naudoti jau dabar.

Daugelis tikriausiai pastebėjote, kad „iOS 11“ nebeliko kai kurių ankstesnėje „iOS“ versijoje buvusių darbalaukio paveikslėlių. Naujoje „iOS“ versijoje „Apple“ jų paliko tik tris. Panašu, kad tam yra priežastis.

Pasirodžius „iPhone X“, jame bus nauji „gyvi“ darbalaukio fono paveikslėliai. „Reddit“ naudotojas kelis tokius pateikė „viešam teismui“.

Visiškai paprasto būdo savo telefone įdiegti šiuos darbalaukio paveikslėlius nėra, tačiau tai padarytu nėra sudėtinga. Žemiau pateksiu du būdus: vieną kai naudojama „iOS“ aplikacija ir kitą kai pasitelkiama „Mac“ ar PC aplikacija.

1. Judantis darbastalis iOS aplikacijos pagalba

 1. Paspauskite ant nuorodos „Atsisiųsti“ esančios po kiekvienu žemiau esančiu vaizdu ir išsaugokite failą „Photos“ aplikacijos telefone „Camera Roll“. Iš tiesų nėra skirtumo kaip Jūs tą failą patalpinsite „Camera Roll“: galite tiesiogiai iš svetainės „iPhone“, galite iš kompiuterio persiųsti per „AirDrop“ ir t.t.
  „iOS Safari“ neleidžia atsisiųsti failo, todėl tai padaryti geriausia kompiuterio pagalba. Kai kuriems „iPhone“ naudotojams ir į kompiuterį atsisiuntus failą nepavyksta jo įvilioti į „iPhone“ „Camera Roll“ aplanką — tokiu atveju pabandykite persiųsti failą „iMessage“ žinute iš „Mac“ ir ją gavę „iPhone“ paspauskite ant failo ir pasirinkite „Save“. Jei nepavyksta — pasinaudokite antruoju būdu tinkančiu „iPhone“ turintiems „Mac“ ir PC naudotojams.
 2. Kai failas matomas „Camera Roll“ — atsisiųskite nemokamą intoLive aplikaciją.
 3. Ši aplikacija leis video failą paversti „Live Photo“.
 4. Sukonvertavę failą pasirinkite SettingsWallpaperChoose a New WallpaperCamera Roll → Pasirinkite failą ir peržiūrėję, jei tinka — pritaikykite.

2. Judantis darbastalis Mac ar PC aplikacijos pagalba

 1. Atsisiųskite „iPhone X“ darbalaukio paveikslėlių failų archyvą į „Mac“ ar „PC“ kompiuterį ir išarchyvuokite jį. Archyve rasite aštuonias .JPG ir .MOV failų poras.
 2. Jei nenaudojate ir neturite „iMazing“ aplikacijos — atsisiųskite (ji leidžia ją išbandyti nemokamai. Yra sukurtos „iMazing“ „Mac“ versija ir versija skirta „Windows“ kompiuteriams.)
 3. Atsisiuntę ir įdiegę „iMazing“ aplikaciją pajunkite telefoną prie kompiuterio laidu (tai reikia pirminiam inicializavimui, vėliau aplikacija gali prie „iPhone“ prisijungti ir per Wi-Fi)
 4. Pažymėkite kairėje lango pusėje eilutę su jūsų telefono pavadinimu.
 5. Centrinėje lango dalyje ar išsiskleidusiame „iPhone“ submeniu kairėje paspauskite ant File System piktogramos.
 6. Atsidariusiame aplankų lange atidarykite aplankus MediaDCIM100APPLE
 7. Pamatysite įrenginyje esančius nuotraukų ir video failus.
 8. „iPhone“ aktyvuokite Camera aplikaciją, įjunkite „Live Photos“ funkciją ir nufotografuokite ką nors (nesvarbu ką, svarbu, kad būtų sukurta .JPG or .MOV failų pora). Atsiminkite ką nufotografavote, nes tą vaizdą matysite pasirinkdami darbalaukio foną sekančiuose žingsniuose. Kad būtų paprasčiau atskirti kas tai per failas — galite kompiuterio ekrane nufotografuoti planuojamo naudoti paveikslėlio vaizdą, tačiau tai nėra būtina.
 9. „iMazing“ aplikacijos lange su nuotraukų ir video failais paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš kontekstinio meniu pasirinkite Refresh “100APPLE”. Pamatysite, kad sąrašas pasipildė tiek .JPG ir .MOV failų porų kiek „Live Photos“ nuotraukų padarėte.
 10. Pasirinktą, kompiuteryje esančių „iPhone X“ darbalaukio paveikslėlių .JPG ir .MOV failų porą pervadinkite tuo pačiu pavadinimu, kaip ir naujai sukurtos (nufotografuotos) „Live Photos“ pora
 11. Pertempkite .JPG ir .MOV failų porą iš kompiuterio į „iMazing“ aplikacijos lange esantį „100APPLE“ aplanką ir patvirtinkite failų perrašymą.
 12. „iPhone“ atidarykite SettingsWallpaperChoose a New WallpaperCamera Roll → Pasirinkite failą (Atminkit, kad matysite paveikslėlį to ką nufotografavote, o ne darbastalio, bet nekreipkite į tai dėmesio). Jei tinka — pritaikykite „iPhone X“ judantį darbalaukį savo telefone.
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 8 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Sveiki...ar kam nors pavyko uzsideti judanti paveiksleli....man tai ne,tik laika sugaisau.tokius labirintus reik praeit kad uzsidet iphono x ekranvaizdi.....

 2. pagaliau gavosi...per intoLive,leido konvertuoti,jei paveikslelis nejudes kelis kartus...

 3. Antru variantu pabandziau. iMazing rodo kad ikele failus, bet iphone nieko nerodo, perkroves buvau velpabandziau, tiesiog neisikelia. Ir per iMazing trinant iphone failus, neistrina is iphone. Kazkokia butaforija.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų