Kaip išjungti įvertinti aplikacijas prašančius iššokančius langus iOS 11

Per pastaruosius kelis mėnesius „Apple“ įdiegė svertus leidžiančius užtikrinti, kad jos sistemų naudotojai nebus atakuojami iššokančiais langais prašančiais įvertint aplikacijas.

iOS 10.3“ „Apple“ pradėjo informuoti aplikacijų kūrėjus, kad šie pradėtų naudoti savo iššokančius langus prašančius įvertinti aplikacijas. Leidusi programuotojams imtis tokių veiksmų kompanija išleido griežtas taisykles, kuriose aprašyta kaip dažnai tokie prašymai gali pasirodyti „iOS“ įrenginių naudotojų ekranuose. Tokioms aplikacijų įvertinimo langų funkcijoms programuotojai turi naudoti „Apple“ API.

iOS 11“ „Apple“ įdiegė jungiklį leidžiantį įrenginių naudotojams išjungti tokių langų pasirodymus (bent jau tų aplikacijų, kurios naudoja oficialų „Apple“ metodą jiems rodyti).

Jei nepatinka kartas nuo karto „iPhone“ ar „iPad“ ekrane iššokantys langeliai, kuriuose aplikacijos kūrėjai prašo įvertinti aplikaciją ar parašyti atsiliepimą apie ją „App Store“ programėlių parduotuvėje — galite juos išjungti.

Kaip išjungti iššokančius aplikacijų įvertinimų langus

  1. Atidarykite Settings aplikaciją
  2. Paspauskite ant iTunes & App Store (naujesnėse „iOS“ vesijose App Store
  3. Išjunkite prie In-App Ratings & Reviews esantį jungiklį
Kaip išjungti iššokančius aplikacijų įvertinimų langus iOS 11

Viskas, dabar neturėtumėte matyti, bent jau didžiosios dalies aplikacijų, neretai erzinančių prašymų ją įvertinti ar ką nors apie ją parašyti. Tiesa, jei aplikacija patinka ar naudojate ją dažnai ir pastebėjote kokių nors jos veikimo nesklandumų — nepagailėkite poros minučių laiko ir brūkštelėkite tai aplikacijos „App Store“ įvertinimų skyriuje. Tai aplikacijos kūrėjams padės tą aplikaciją patobulinti ar paglostys jų savimeilę jei įvertinsite tinkamu žvaigždučių kiekiu.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 3 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Geras patarimas, Ramūnai :) Ačiū :)

  2. Dabar belaukdamas atsinaujinimo į 8tą iphone. Susimasčiau ar pavyks "restorinti" iš naujausios ios 10 (5s) į ios 11 (8). Ar turi būti būtinai vienodos ios? Pasidariau naujausią backupą į pc, kadangi icloud pilnas.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų