Apple išleido naują iTunes 12.7 versiją

„Apple“ išleisdama stipriai pakeistą „iTunes“ versiją nutarė nustebinti dar kartą.

iTunes 12.7 atnaujinimas

Pasibaigus „Apple“ renginiui, kurio metu kompanija pristatė „iPhone 8“, „iPhone 8 Plus“, „iPhone X“, „Apple TV 4K“ ir „Apple Watch Series 3“, kompanija nutarė ties tuo nesustoti ir toliau stebina mus išleisdama stipriai pakeistą „iTunes 12.7“ versią.

Naujoje „iTunes“ versijoje nebeliko aplikacijų ir skambučio melodijų skirsnių. Nauja „iTunes“ versija dabar skirta muzikai, filmams, serialams, podkastams ir audio knygoms. Intrneto radijas dabar integruotas į „Music“, o „iTunes U“ į „Podcast“ skirsnius.

Atnaujinus „iTunes“ savo kompiuteriuose atsisiųsti aplikacijas į „iOS“ įrenginius lieka vienintelis būdas – padaryti tai tik pačiuose įrenginiuose. Papildomai, naujoje „iTunes“ versijoje „Apple“ įdiegė įrenginių su „iOS 11“ sinchronizavimo galimybę ir naują „Apple Music“ funkcionalumą leidžiantį „follow’inti“ draugus ir matyti ką jie klauso.

Panašu, kad kompanija „iTunes 12.7“ panaikino ir „iOS“ aplikacijų atsarginių kopijų išsaugojimo galimybę.

Kiek netikėtas „Apple“ sprendimas. Asmeniškai aš mėgdavau kompiuteryje turėti senesnes „iOS“ aplikacijų versijas tam atvejui jei kuri nors atnaujinta pradeda veikti „kreivai“. Tada tiesiog ją ištrindavau „iOS“ įrenginyje ir įsirašydavai iš kompiuterio senesnę. Dabar matyt teks mesti šią madą… kita vertus tos „iOS“ aplikacijos užimdavo nemažai vietos kompiuterio diske.

Naują „iTunes 12.7“ versiją atsisiųsti ir įdiegti „Mac“ kompiuteriuose galima per „App Store“ atnaujinimų (Updates) skiltį arba tiek „Mac“ tiek ir PC tinkamu būdu — atsisiuntus atnaujinimą iš „Apple“ svetainės.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 7 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Kuo toliau tuo gražiau- tai kazkuriame kompe reikes pasilikti senesne itunes versija tam, kad gslima butu lokaliai pasidaryt telefo full backupa. Dasigyvenom... Pilna šyza.

  2. Bet tai kažką tu Ramūnai čia nugrybavai:) pasidariau aš ta update vienam iš kompų ir pasižiurėjau - viskas liko kas liečia FULL ENCRYPTED BACKUP TO MAC - viskas tas pats. Be reikalo čia baugini nebūtais dalykais:) ?

  3. Aš taip pat ką tik pažiūrėjau, bent jau ir pas mane yra pasirinkimai Backups - tiek iCloud'e, tiek kompiuteryje. Realiai nebandžiau.

  4. Kiek suprantu, Apple buvo priversta atsisakyti aplikacijų backupo, nes nuo sekančios ios versijos dalis aplikacijų bus nepalaikomos. Reiškia, kokia 90 proc. Vartotojų susidurtų su restore problema, susiinstaliavę naują operacinę.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų