Apple atšaukė savo muzikos festivalį

Temos: Apple, Muzika
Rap’eris „Apple Music“ festivalyje

Dešimtmetį trukęs „Apple“ muzikos festivalis, kurį jau drąsiai buvo galima pavadinti tradiciniu šiemet neįvyks.

„Apple“ patvirtino „Music Business Worldwide“, kad kasmetinis muzikinis kompanijos festivalis „Apple Music Festival“ yra atšauktas.

Šią šventę muzikos mylėtojams „Apple“ nuo 2007 metų kasmet. Pirmasis festivalis įvyko Londono ICA, sekančius du festivalius „Apple“ surengė Koko ir 2009 metais persikėlė į Londono Roundhouse koncertų salę. „Apple Music Festival“ dalyvavo tokie atlikėjai kaip Amy Winehouse, Paul McCartney, Katy Perry, Adele, Arctic Monkeys, Coldplay, One Direction, Lady Gaga ir eilė kitų garsių vardų muzikos pasaulyje.

2015 metais „Apple“ pakeitė festivalio pavadinimą iš „iTunes Festival“ į „Apple Music Festival“ ir padarė tai 10-ties naktų renginiu. Pernai festivalyje, kuris rodos buvo pačiame savo apogėjuje, dalyvavo tokios žvaigždės kaip Elton John, Chance the Rapper, Alicia Keys, Britney Spears, Calvin Harris, The 1975 ir eilė kitų.

Apple Music“ buvo svarbi marketingo kampanija, kurios metu tiesiogines koncertų transliacijas nemokamai galėjo stebėti milijonai kompanijos technikos mylėtojų. „Music Business Worldwide“ rašo, jog tas faktas, kad „Apple Music Festival“ festivalis nebevyks, nereškia, kad nevyks jokie „Apple Music“ renginiai. Tačiau, jei „Apple“ ruošiasi savo „Apple Music Festivalį“ pakeisti mano galva stipriai keistu ir kasmet vis prastesniu SXSW renginiu — tai jį stebinčių auditorija stipriai sumažės. Nors gal aš klystu… gal visi mėgsta rap’ą…

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Vienas komentaras

  1. Liūdesiukas... Man visai patiko tie festivaliai

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų