Apple atnaujino Keynote, Numbers ir Pages

iWork 2 aplikacijos skirtos iOS: Pages, Numbers, Keynote iWork aplikacijos: Pages, Numbers, Keynote

Antradienį „Apple“ atnaujino „macOS“ ir „iOS“ skirtus taikomųjų „iWork“ aplikacijų paketus.

Antradienį, „Apple“ išleido pirmąjį savo taikomųjų aplikacijų atnaujinimą, po to kai šias padarė nemokamas visiems „Mac“ ir „iOS“ įrenginių naudotojams. Pagrinde šis atnaujinimas apsiriboja stabilumo ir aplikacijų darbo našumo patobulinimais.

Didžiausia šio atnaujinimo naujiena tai virtuali skaičių klaviatūra „Numbers“ aplikacijoje skirtoje „iPad“, kuri sumažins, jei ne visiškai eliminuos poreikį perjunginėti pagrindinę klaviatūrą iš raidžių režimo į skaičių ir atvirkščiai.

Nors visos trys „iWork“ skirto „iOS“ taikomųjų aplikacijų paketo programėlės išleistos tuo pačiu metu kaip ir „iOS 10.3“, nei viena jų nekelia būtinos sąlygos, kad įrenginyje būtų įdiegta ši „iOS“ versija ir veikia jei „iPhone“ ar „iPad“ įdiegta „iOS 10.0“ ir naujesnė operacinės sistemos versija.

iOS“ skirta „Keynote“ užima 695MB vietos, „Pages“ 482MB, o „Numbers“ 361MB.

macOS“ skirtos „iWork“ paketo aplikacijos reikalauja kompiuteryje įdiegtos „macOS 10.12“ ar naujensės operacinės sistemos versijos ir „Numbers“ užima 173MB, „Pages“ 230MB, o „Keynote“ 471MB.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Vienas komentaras

  1. man, kaip neprogramuojančiam, atrodo labai keista, kad iOS versijos užima daugiau nei macOS versijos... juk pastorosios, tikėtina, turi daugiau funkcionalumo...

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų