Šiandien duris atvėrė pirmoji Apple Shop parduotuvė Lietuvoje

Temos: Apple, Naujienos

Kovo 25 d., Vilniuje, Ukmergės gatvės „Topo centre“, atidaryta pirmoji Lietuvoje specializuota „Apple Shop“ parduotuvė.

Daugelis „Apple“ technikos mylėtojų girdėjo apie naują „Apple Shop“ parduotuvės atidarymą ir nemažai jų šiandien, kovo 25 dieną, nuo ankstyvo ryto mindžiukavo prie Vilniuje, Ukmergės gatvėje 240 įsikūrusios „Topo centro“, laukdami pirmosios Lietuvoje ir antros Baltijos šalyse[1] „Apple Shop“ parduotuvės atidarymo, kantriai kęsdami lietuviškai vėsų kovo pabaigos rytą.

Eilė laukiančių „Apple Shop“ atidarymo prie „Topo centro“ parduotuvės Vilniuje, Ukmergės 240
Nuotrauka: Topo Centras
Eilė laukiančių „Apple Shop“ atidarymo prie „Topo centro“ parduotuvės Vilniuje

Kas tas „Apple Shop“?

Dar už baltos uždangos išdėlioti „Apple“ produktai iki „Apple Shop“ atidarymo
Nuotrauka: „Mac Arena
Iki „Apple Shop“ atidarymo – už baltos uždangos

Iš karto atsakysiu į daugelio man anksčiau užduotą klausimą: „Ar tai “Apple” parduotuvė?“. Jei klausdami turite omenyje ar tai Pati „Apple“ atkeliavo į Lietuvą — tada atsakymas yra „Ne“. Tačiau, kalbant apie pačią parduotuvę — skirtumas yra labai nedidelis, nes „Apple Shop“ — aukščiausius „Apple“ standartus atitinkanti parduotuvė. Naujos ir kol kas vienintelės Lietuvoje „Apple Shop“ parduotuvės interjerą, specialiai jai kūrė „Apple“ ekspertai. Apsilankę šioje parduotuvėje pamatysite „Apple Store“ būdingus medžio stalus. Mėgstantiems „detales“ pasakysiu, kad „Apple“ yra nusipirkusi vieną mišką Kanadoje, iš kuriame augančių medžių gaminami stalai ant kurių eksponuojami „Apple“ produktai „Apple Store“ ir „Apple Shop“ parduotuvėse – kad minimaliai skirtųsi tiems stalams pagaminti naudojamos medienos raštai. Vargu ar stebina, žinant, kiek daug dėmesio „Apple“ skiria net mažiausioms, iš pirmo žvilgsnio atrodytų nesvarbioms, tačiau didelę reikšmę kompanijos identitetui turinčioms smulkmenoms.

Dovanos pirmiesiems, pirmosios „Apple Shop“ parduotuvės lankytojams
Nuotrauka: „Mac Arena
Dovanos pirmiesiems, pirmosios „Apple Shop“ parduotuvės lankytojams

Tapti oficialiu „Apple“ technikos pardavėju nėra taip paprasta, kaip daugeliui gali pasirodyti. „Apple“ technika prekiaujančioms parduotuvėms „Apple“ kelia labai daug reikalavimų. „Topo centro“ generalinis direktorius Remigijus Štaras sakė, kad jų kelias į „Apple Shop“ atodarymą truko mažiausiai vienerius metus.

Visame pasaulyje „Apple Shop“ atidaromos tik geriausiose didžiausių „Apple“ prekybos partnerių parduotuvėse, šiandien dėl savo profesionalaus aptarnavimo ir puikių rezultatų „Topo centras“ tampa šio ypatingo klubo dalimi ir vienu iš svarbiausių „Apple“ produktų pardavėjų Baltijos regione.

„Tokių parduotuvių atidarymas - aukščiausias mažmenininkų, prekiaujančių technikos naujovėmis, darbo įvertinimas, o pirmosios Lietuvoje „Apple Shop“ atidarymas – neabejotinai sėkmingo „AVAD Baltic“ ir „Topo centro“ bendradarbiavimo rezultatas. Tai tik 2-oji tokia parduotuvė mūsų regione, todėl jos atidarymas rodo augantį „Apple“ dėmesį Lietuvai ir suteikia galimybę perteikti dar geresnę šio prekės ženklo patirtį kiekvienam klientui“, - teigė „AVAD Baltic“ vadovė Inga Banevičiūtė.

„AVAD Baltic“ vadovė Inga Banevičiūtė ir „Topo centro“ generalinis direktorius Remigijus Štaras
Nuotrauka: „Mac Arena
„AVAD Baltic“ vadovė Inga Banevičiūtė ir „Topo centro“ generalinis direktorius Remigijus Štaras

Ypatinga „Apple Shop“ atmosfera ir išskirtinė aptarnavimo kokybė taps esminiu skirtumu, kuriuo „Apple“ gerbėjai nuo šiol galės mėgautis ir Lietuvoje. Tikime, kad čia žmonės užsuks ne tik pasidomėti konkrečiu gaminiu, bet ir gerai praleisti laiką bei susipažinti su naujausiais produktais ir paslaugomis. „Apple Shop“ – viena tų vietų, kurioje apsilankyti priežasčių nereikia, – teigė R. Štaras.

„Apple Shop“ lankytojus konsultuos pagal oficialią „Apple“ programą apmokyti specialistai, galintys objektyviai patarti tiek privatiems, tiek ir verslo klientams. Taigi „Apple Shop“ klientų lauks profesionalus aptarnavimas ir unikali „Apple“ prekės ženklo patirtis.

Likus porai minučių iki pirmojo Lietuvoje „Apple Shop“ atidarymo
Nuotrauka: „Mac Arena
Likus porai minučių iki pirmojo Lietuvoje „Apple Shop“ atidarymo

Kalbant apie „Apple Shop“ atidariusį „Topo centrą“ – jis priklauso vienam didžiausių pirkimo aljansų pasaulyje „Euronics“, kuris vienija daugiau nei 10 tūkstančių parduotuvių 35 šalyse. Šiame tinkle įsikūrusi ne viena „Apple Shop“ parduotuvė, todėl “Topo centro” komanda gali mokytis iš geriausių“, - pasakojo R. Štaras. Anot jo, prieš įkuriant kiekvieną naują „Apple Shop“, „Apple“ atstovai ilgai stebi, ar parduotuvė atitinka itin griežtus kiekybinius ir kokybinius parametrus - „Topo Centras“ pirmasis Lietuvoje pasiekė šį aukštą kokybės standartą.

Atidarymo proga, pirmą prekybos dieną „Apple Shop“ lankytojams siūlo net 15% nuolaidą visiems „Apple“ kompanijos ir „Beats“ by Dr. Dre produktams. Norintys pasinaudoti nuolaida – turėtų paskubėti, nes apgultis prie parduotuvės tikrai nemaža. …o gal jau buvote? Ką pirkote?


 1. kita Baltijos regione esanti „Apple Shop“ parduotuvė įsikūrusi Estijoje  ↩

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 11 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Kiek sumokėjo už COPY PASTE straipsnį? :)
  Visiškai tuščias straipsnis ne tokios apžvalgos reikia...
  Pirkėjams domina realūs daiktai, o ne pjaras...
  Ar Apple Watch, Airpods galima įsigyti? Ar tai tik eilinis iDeal?
  Niekas normaliai neparašo, tik COPY -PASTE straipsniai...
  Gerbiu Jūsų darbą, kuris yra reikalingas, tačiau nenusileiskite iki DELFI...
  Važiuoju pats apžiūrėsiu, tačiau nuojauta ne kokia... ne -15% o prekės reikia...

 2. "...pirmosios Lietuvoje „Apple Shop“ atidarymas – neabejotinai sėkmingo „AVAD Baltic“ ir „Topo centro“ bendradarbiavimo rezultatas..." - Aha, jo ... Jau toks padebesinis bendradarbiavimas, kad užėjus į bet kurį TopoCentrą ir pasiteiravus apie telefonus, visų pirma būsi nuvestas prie Samsung prekių.
  Blt, blt kaip nevirškinu tų lietuviškų biznierių, kurie ir motiną parduos, kad tik pasidarytų PR. Vemt verčia išverstaskūriškumas.

 3. 3 lietuviai - 4 nuomonės (gerai, kad ne "strielkės") :))))

 4. O kainos bus Apple ar vietinių plėšikų?

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų