Ethernet prisijungimas per iPhone ir iPad

Tema: iOS

„iOS 10.2“ „Apple“ papildė nauju funkcionalumu, kurį pastebėti galima tik esant tam tikroms sąlygoms.

iOS 10.2 Ethernet prisijungimo galimybė

Nekeldama bangų, patyliukais, „Apple“ „iOS 10.2“ papildė, įprastai nustatymuose nematomais „iOS“ įrenginio „Ethernet“ (prisijungimo prie kompiuterinio tinklo laidu) nustatymais. Jei tiesiog, savo „iPhone“ ar „iPad“ su įdiegta „iOS 10.2“ ar naujesne operacinės sistemos versija atsidarysite „Settings“ — nieko susijusio su „Ethernet“ ten neišvysite. Tačiau jei prie „iPhone“ ar „iPad“ Lightning jungties pajungsite „Apple“ „Lightning to USB 3 Camera“ adapterį prie kurio galima pajungti „USB Ethernet“ adapterį — įrenginio nustatymuose, iš karto po Wi-Fi nustatymais, atsiras nauja skiltis — „Ethernet“.

„Ethernet“ nustatymuose — įprasti laukeliai: IP adresas, maršrutizatoriaus adresas, DHCP ir t.t. Tiesą sakant aš nelabai suprantu kam toks dalykas reikalingas. Gal įmonėse naudojantiems „iPad“, nors ir tai sunku suprasti kam šis funkcionalumas gali būti reikalingas, nebent kokiam debug’inimui ar troubleshooting’ui.

Ar teko kada šį funkcionalumą išnaudoti ir jei taip, kokiu tikslu?

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 6 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Neįsivaizduoju scenarijaus, kada gali būti reikalinga tokia galimybė. Nebent kokiam viešbutyje trečio pasaulio šalyje.

  2. O tai dial-up interfeiso vis dar nera ? :)

  3. Na si funkcija gali buti reikalinga network specialistams. Stebintiems tinkla ir panasiai.

    Tarkim, nereikia tampytis kompiuterio, keliaujant per daugiabucius ir ieskant gedimo tinkle. Ne visur juk stovi valdomi switchai :)

  4. Per iphone transliuojant ka nors, 1080p kokybe gali per wifi strigt, tai pasijunkt kabeli visai gerai :)) kaip tik ieskojau tokios galimybes

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų