Britė naujame iPhone rado įžymybių telefonų numerius

Temos: Apple, iPhone
Pirkdamas naują „iPhone“ gali rasti ir įdomių telefono numerių jame… belieka tikėtis, kad tavo telefono numeris nebus iš karto „įdiegtas“ naujuose „iPhone“.
Britų „The Sun“ rašo, kad 31-erių Sophie Highfield iš Didžiosios Britanijos, įsigijusi naują „iPhone 5s“ jame rado įžymybių telefonų numerius. Telefoną britė įsigijo iš oficialaus „Apple“ pardavėjo – mobilaus ryšio operatoriaus „3 Mobile“.

Sophie Highfield
Sophie Highfield

Įvedusi savo kontaktų informaciją į adresyną, ji nutarė paskambinti mamai ir surinko „M“ paieškos lauke. Sophie nuostabai paieška rado iš karto kelias mamas. Po ko ji pradėjo įvedinėti kitas raides ir paieška jos telefone aptiko kontaktinę informaciją tokių žmonių kaip: dainininkė Adele, komedijinio aktoriaus David Walliams, dainininkės iš „Spice Girls“ Emma Bunton, aktorės ir televizijos laidų vedėjos Denise Welch, anglų mados konsultanto Gok Wan ir eilės kitų.

Žinoma, užrašų knygutėje buvo ne vien tik įžymybės. Joje Sophie aptiko ir atsitiktinių žmonių, tokių kaip: „Kieran Window Cleaner“ (Kieran'as langų valytojas), „Christine in the club“ (Kristina klube), Mark „pest control“ (Markas parazitų kontrolė), „Suzie next door“ (Kaimynė Suzie) ir t.t. Kai kurie numeriai prasidėjo +44 (JK), o kai kurie +1 (JAV). Sophie telefoną atidavė „Apple“, kad šie jį ištirtų, tačiau net ir praėjus mėnesiui „Apple“ negali (nenori) pasakyti kaip ten atsidūrė tie telefonų numeriai. Telefonas buvo naujas, o ne „refurbished“.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų