Švenčių laikotarpiu telefonų aktyvavime pirmauja „Apple“

Prieššventiniu ir švenčių laikotarpiu „iPhone“ aktyvuota dvigubai daugiau nei „Samsung“ telefonų.

Nuo aplikacijų iki technikos – įvairiose pasaulio šalyse žmonės investuoja į „Apple“. Naujo, antradienį paskelbto tyrimo duomenimis, švenčių laikotarpiu „Apple“ „iPhone“ aktyvuota beveik du kartus daugiau nei jos didžiausios konkurentės „Samsung“ pagamintų telefonų.

Apie 44% naujų aktyvuotų telefonų švenčių laikotarpiu buvo „iPhone“. Tuo tarpu tuo pačiu laikotarpiu aktyvuotų „Samsung“ telefonų - 21%, teigia „Flury“ analitikai. Tiesa, „Samsung“ populiarumas po truputį auga ir lyginant su praeitų metų Kalėdų laikotarpiu jis padidėjo 1 procentu.

Po „Apple“ ir „Samsung“ pagal populiarumą seka „Huawei“ - 3%, LG, „Amazon“, „Oppo“, „Xiaomi“ ir „Motorola“ - kiekviena po 2%. Didžiulis skirtumas tarp pirmų dviejų vietų ir likusios kompanijos rodo stiprų abiejų kompanijų dominavimą telefonų rinkoje.

Labiausiai populiarūs vidutinio dydžio telefonai, tokie kaip „iPhone 7“ ir „Galaxy S7“, tačiau jų populiarumą – nuo 54% pernai iki 45% šiemet – sumažino gigantiškieji broliai. Švenčių metu aktyvuotų didžiųjų telefonų - „fabletai“ (phablets) dalis 37% ir tai dešimčia procentų daugiau nei per pernai metų Kalėdų laikotarpį.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 3 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. žurnale Chip (rusija) 2017 sausio numeryje, „populiariausi skyriuje" parašyta, kad 1-2 vietas ima samsung S7 ir dar kažkoks S7 o Apple iphone 7 tik 3 vietoje, žiauriai žemyn nustumtas iphone 6. Ir samsung 1-2 vietas jau ilgai laiko. Nepopuliarūs iphone Rusijoje turbūt.

  • Ten Samsungo reklama didesnė, visos Rusijos žvaigždės ir žvaigždutės naudoja S7, taip pat daug kur labai afišuojamas, todėl tai galbūt ir lemia didesnį Samsung populiarumą, nes Rusijoje tikrai įtakos turi "žvaigždės", mano nuomone.

   • Rusija didelė ir keista šalis. Pastaraisiais metais jos gyventojams, kalbu apie paprastus žmones, gana nelengva. Rublio kursas gerokai smuko atitinkamai stipriai užkeldamas importuotų prekių kainas. Tiesa, rusai prisitaikė prie tokios padėties ir praėjus kuriam laikui po didesnio kainų šuolio vėl po truputį grįžta prie savo pirkimo įpročių.
    Samsung populiarumui įtakos Rusijoje turi keli kriterijai:
    - valdžios varymas ant uždarų sistemų, nes ji negali jų sekti ir atitinkamai neturi prieigos prie jos resursų (tas labai nepatinka Kremliaus vaikinams)
    - Samsung telefonai gerokai pigesni nei iPhone (kainų skirtumas apie 100+ €)
    - Samsung susirado nemažai žvaigždžių, kurie tapo Galaxy veidais Rusijoje ir reklamuoja jų telefonus – Rusams tai taip pat turi nemažos įtakos.
    - Samsung vykdo agresyvią reklamos politiką Rusijoje, ko nedaro Apple
    - Gal suveikia rusiškas noras daryti priešingai. Metų pradžioje daugelis mob. ryšio operatorių Rusijoje pradėjo boikotuoti Samsung ir nepardavinėjo jų telefonų, tada… Samsung telefonai tapo tokie populiarūs šalyje, kad nežiūrint visos savo nepasitenkinimo Samsung politika, operatoriai vėl pradėjo jais prekiauti.

    Populiariausi vardai Rusijoje:

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų