Naujausias Apple produktas yra 299 USD kainuojanti knyga

„Apple“ knyga „Designed by Apple in California“

„Apple“ išleido knygą tiems ką domina jos produktų išleistų per 20 metų istorija.

Patraukite į šalį savo naujuosius „MacBook Pro“ kompiuterius - „Apple“ išleido naują produktą ir jis pavadintas „Designed by Apple in California“ ir tai stalo knyga pilna „Apple“ įrangos nuotraukų. Ši knyga, kaip ir daugelis „Apple“ produktų išleista dviejų dydžių: maža versija:26 x 32,4 cm kainuoja 199 USD, o didžiosios - 33 x 41,3 cm kaina 299 USD.

Knygoje yra tik dalis „Apple“ sukurtų produktų ir tikslesnis jos apibūdinimas tikriausiai būtų Jony Ive darbų porfolio. Pirmasis iš joje esantis produktas tai 1998 metų „iMac“, o paskutinis 2015 metais pasirodęs „Apple Pencil“. Knygoje yra ir tokių „Apple“ dizaino šedevrai kaip „G4 Cube“. Knygos viršelis aptrauktas linu, o popierius knygos viduje yra specialiai paruoštas, miltuotas sidabriniais, aštuonių spalvinių tonų krašteliais. Viso knygoje 450 nuotraukos iliustruojančios „Apple“ produktų dizaino procesą, ir jos įvairių komandų dėmesį smulkiausioms detalėms. Knygoje esančių nuotraukų autorius Andrew Zuckerman.

Jony Ive vis dar yra „Apple“ komandos narys, jis retkarčiais duoda interviu ar įgarsina produktų video. Tačiau pastaraisiais metais jis panašu nutarė susikoncentruoti tik į produktų kūrimą – tai ką jis mėgsta ir išties moka daryti geriausiai, o savo kitas – kasdienes vadovo pareigas dar 2015 metais perleido Industrinio dizaino viceprezidentui Richard Howarth ir vartotojo sąsajos dizaino viceprezidentui Alan Dye.

Knygoje yra istorijų iš kompanijos gyvenimo susijusių su produktų kūrimu ir tai gali būti įdomi paskaityti ir pavartyti knyga. Tiesa, dėl savo kainos greičiausiai tai nebus knyga, kurią rasi kiekvieno „Apple“ fano namuose.

Atsakydamas į „Wallpaper“ klausimą „kodėl "Apple" nutarė išleisti "Designed by Apple in California"?“ Ive sakė:

„Kartais kai mes susiduriame su tam tikra problema - reikia pažvelgti atgal ir pažiūrėti kaip tokia problema buvo sprendžiama anksčiau. Tačiau, kadangi buvome taip užimti dabartinių ir būsimų produktų kūrimu, mes supratome jog neturime savo sukurtų produktų katalogo. Taigi, maždaug prieš aštuonis metus mes pajutome pareigą padėtį ištaisyti ir sukurti realų archyvą.“
Čia pavaizduoti instrumentai naudoti „iPhone 4“ briaunai apdoroti.

Knyga bus pradėta prekiauti spalio 16 dieną išskirtinai per Apple.com Australijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Honkonge, Japonijoje, Korėjoje, Taivanyje, Jungtinėje Karalystėje ir JAV bei pasirinktose „Apple Store“ parduotuvėse JAV, tokiose kaip esančioje „SoHo“, 5-tojoje aveniu Niujorke, „Upper East Side“, Williamsburg’e, „World Trade Center“ Niujorke, „The Grove“ Los Angeles, 3-ojoje gatvėje Santa Monikoje, North Michigan Avenue Čikagoje; Lincoln Road Majamyje, Northpark’e Dalase, Union Square San Franciske, Palo Alto ir Apple Infinite Loop Kupertino. Parduotuvėse, kuriose prekiaujama šiomis knygomis jos bus eksponuojamos parduotuvių vitrinose.

Jei video neveikia - naudokite „Safari
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 6 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. As dar suprasciau jei su ja iseitu peciu pakurenti 4 menesius. Tai bent naudos butu.

  2. Graudu žiūrėt... Aš ne apie knygą, ji graži, kodėl gi ne? Tačiau tokio mąsto kompanija tokį leidinį galėtų pardavinėti tik už savikainą reklamuodama savo auksinius laikus. Visos imperijos, megakompanijos ir diktatoriai artejant galui paprastai užsiima krestomatine veikla- pradeda rašyti memuarus. Aišku, nenori -neperki, tačiau tokia kaina uz reklaminių nuotraukų rinkinuką, net man turinciam nedideli maku muziejų atrodo labai arogantiškai ir ciniškai. Bet tai jau visiškai nebestebina.

  3. Vos nepsiverkiau iš juoko, oi blemba.... :))))) nu geras:)

  4. Na knygą,kaip apple fanas tikrai pirkčiau ir norėčiau turėti,karts nuo karto pavartyti...Nu bet blemba,ne už 300 dolerių :D Ką jie sau galvoja paskutiniu metu su tokia kainodara?

    • Ir aš tikrai neatsisakyčiau, suprasčiau dar ~60€ jei kainuotu, žinau kiek kainuoja sumaketuot tokia knyga ir atspaust, bet tokia kaina, pasikartosiu, denostruoja tik jų arogantišką ir atsainų požiūrį į savo pačių klientus. Kiekvienam lojalumui ir kantrybei ateina kazkada pabaiga, o ir artimiausi konkurentai jau ne tik deklaruoja, bet ir realiais produktais jau pradeda dominti tios pačius net ištikimiausius fanus.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų