Kokios talpos iPhone yra pats tas?

Mažiausių talpų išmanių telefonų savininkai dažniausiai pajunta vietos savo įrenginiuose stygių. Duomenų kiekiai didėja ir atitinkamai laisvos vietos išmaniuose įrenginiuose mažėja vis greičiau.

Dabar kai išmanūs telefonai savo galimybėmis ir jiems priskiriamomis užduotimis jau prilygsta kompiuteriams, duomenų srautai yra milžiniški, o mūsų telefonuose prikaupta gigabaitai video, nuotraukų, muzikos bei dokumentų – neretai dar visai neseniai mažiausią talpą turintį telefoną įsigiję taupūs piliečiai vis dažniau sėdi panarinę galvas prie savo išmaniųjų telefonų ir sprendžia galvosūkį - ką ištrinti, o ką palikti.

Kokios talpos išmanus telefonas šiais laikas iš tikrųjų yra „pats tas“?

„PhoneArena“ žurnalistai atliko skaitytojų apklausą, kurioje domėjosi: „kokios talpos telefono jiems reikia“. Skaitytojai galėjo rinktis iš: 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB ir 512GB. 22,97% teigė, kad telefonas turėtų būti 128GB talpos. Kiek daugiau nei 6% panašu netenkina jokia dabar gaminamų telefonų talpa, nes jie norėtų net 512GB talpos telefonų (tokių dar niekas negamina).

Didžiausia, iš 2961 apklausoje dalyvavusių, skaitytojų dalis - 42,59% atsakė jog jiems užtektų 64GB talpos telefono. Deja, „Apple“ tokios talpos „iPhone 7“ neišleido.

„PhoneArena“ svetainėje atlikta skaitytojų apklausa apie tai kokios talpos išmanus telefonas juos tenkintų labiausiai
Šaltinis: PhoneArena

„PhoneArena“ apklausos rezultatams antrina ir atitinkama „iphonesru“ svetainės surengta skaitytojų apklausa. Joje kaip pakankamą išmanaus telefono talpą 64GB nurodė daugiausiai - 39% svetainės skaitytojų. Sekantis pagal skaičių skaitytojų kiekis - 24% mano, kad jų poreikiams 128GB talpos išmanus telefonas būtų pats tas.

iphones.ru svetainėje atlikta skaitytojų apklausa apie tai kokios talpos išmanus telefonas juos tenkintų labiausiai
Šaltinis: iPhones.ru

Abiejose svetainėse atliktose apklausose dalyvavo daugiau nei pora tūkstančių skaitytojų ir tai pakankamas skaičius, kad būtų galima teigti, jog tęsiantis šiems balsavimams rezultatas keistųsi minimaliai - apie 1%.

Tiek „PhoneArena“, tiek ir „iphones.ru“ svetainės apklausose dalyvavę skaitytojai vieningai nutarė, kad 64GB talpos išmanus telefonas yra „pats tas“.

O kaip manote Jūs? Kokios talpos „iPhone“ Jums leistų jaustis patogiai nesukant galvos dėl laisvos vietos, na ir žinoma, nepermokant už nepanaudotą vietą telefone?

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 7 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. iP 6 pilnai užteko 64 Gb, dabar iP 7 128 Gb - tai per akis :)

  2. Turėjau 6S Plus 64,tai atrodėk,kad niekada netrūks vietos,kol prieš 2 mėn neatostogavau Šveicarijoje,na ten tiek "judančio" grožio,kad su foto neperteiksi, tai filmavau,ir likus 3 dienoms iki kelionės pabaigos,pritrūkau vietos,teko audio įrašus ištrinti,tai išsikapsčiau. Tai dabar džiaugiuosiu,kad išleido 128 talpos,įsigijau 7 Plus. Nors būtų užtekę ir 64. Tiesiog tinkamai pasiruošti reikėjo.

  3. ijungus 4k ant video bet kurio ifono talpos bus per mazai :D
    Beje, 64gb talpos ( kas pagal statistika vartotojams patogiausia) nebera :) pinigu politika..

  4. Iphone 7 128GB - pats tas :D turejau sestuka 32gb, tai sakyciau, kad mazoka vietos buvo :D

  5. Man idomu kur poto deti tokius kelioniu video montazus po 30 ar 60 gb.... Metai laiko ir teks sandeliuoti hdd su atsiminimais...

    Man asmeniskai geriausia yra nuotrauka. Arba is 60gb video medziagos padarytas iki 10min klipukas isimintiniausiu akimirku.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų