Priminimas apie „Apple“ renginį, kurio metu tikimasi naujovių

Tema: Apple

„Apple“ išsiuntinėjo pakvietimus į savo renginį, kuris vyks spalio 27 dieną, kompanijos pagrindiniame biure.

Jei iki „Apple“ išsiuntinėjant pakvietimus į spalio 27 dieną, 20:00 Lietuvos laiku prasidėsiantį specialų renginį dar buvo abejonių ar kompanija pristatys ką nors naujo, tai pakvietimas šią abejonę beveik išsklaidė savo užrašu pakvietime „hello again“, kuris panašus į „hello“ naudotą kai buvo pristatytas pirmasis „Macintosh“ kompiuteris 1984. Todėl renginio metu tikimasi išvysti naujus „Mac“ kompiuterius, ypač „MacBook Pro“, kurie beveik nebuvo atnaujinti nuo 2012 metų, jei neskaityti nedidelių atnaujinimų, tokių kaip „Retina“ ekranas ir „Force Touch“ trackpado.

Jei tikėti gandais, tai „MacBook Pro“ turėtų būti stipriai atnaujinti ir viena didžiausių naujovių OLED lietimui jautri panelė virš klaviatūros, kuri pakeis funkcinius klavišus ir ekrane rodomą OS X/macOS „Dock’o“ juostą. Šios juostos pavadinimas greičiausiai bus „Magic Toolbar“. Sakoma, kad vartotojai šios juostos funkcionalumą galės pritaikyti savo reikmėms. Juostoje taip pat galės būti rodomi įvairūs pranešimai.

Kitos gandonešių nešiojamos naujienos, tai sumanesnis „MacBook Pro“ į/išjungimo mygtukas – jame bus įdiegtas „Touch ID“ jutiklis. Tai leis ne tik prisijungti prie savo paskyros nevedant slaptažodžio, bet ir tiesiai iš „macOS Sierra“ ir tikėtina naujesnių „macOS“ versijų naudotis „Apple Pay“ paslauga. Remiantis „Apple“ filosofija, „MacBook“ kompiuteriuose taip pat turėtų nebelikti 3,5mm audio jungties. Kalbama, kad nebeliks ir standartinių USB prievadų ir išoriniams įrenginiams pajungti „Apple“ įdiegs „USB Type-C“ ir „Thunderbolt 3“ jungtis.

Galimas dalykas, kad renginio metu bus pristatytas ir naujas „iMac“ kompiuteris su AMD grafiniu procesoriumi bei naujas 5K monitorius su integruota grafine korta.

Kaip ten bebūtų, iki „Apple“ pati to nepatvirtins ar nepaneigs - visa tai ir liks gandais.

Jei nenorite praleisti tiesioginės, dvi valandas vyksiančios renginio transliacijos - patalpinkite priminimą apie „Apple“ renginį savo kalendoriuose. Paprasčiausia tai padaryti, tiesiog spustelėjus ant žemiau esančios kalendoriaus piktogramos ir atsisiuntus priminimo failą. „iCal“ priminimas apie „Apple“ renginį 2016-10-27

Tiesioginei renginio transliacijai naudojama „Apple“ „HTTP Live Streaming“ (HLS) technologija. Tiesioginę renginio transliaciją stebėti galima: „iPhone“, „iPad“ ar „iPod touch“ su „iOS Safari 7.0“ ar naujesne versija, „Mac“ kompiuteriuose kuriuose įdiegta „OS X v10.8.5“ ar naujesnė operacinė sistema su įdiegta „Safari 6.0.5“ ar naujesne naršyklės versija. Renginį taip pat galės stebėti ir PC su įdiegta „Windows 10“ operacine sistema per „Microsoft Edge“ naršyklę. Norintys renginį stebėti per „Apple TV“ taip pat turės tokią galimybę. 4-os kartos „Apple TV“ įrenginiams papildomų reikalavimų nėra, o 2-os ar 3-os kartos „Apple TV“ naudotojai turi įsitikinti, kad jų turimame įdiegta 6.2 ar naujesnė operacinės sistemos versija.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Norint atsisiųsti kalendoriaus priminimo failą gaunu pranešimą: „You are blocked from downloading this file!“

  2. Laukiu labai macbook pro updeito:)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų