„iPhone“ darbo greičių palyginimas tarp „iOS 10.1“, „iOS 10.0.2“ ir „iOS 9.3.5“

Temos: iOS, iPhone

Pirmadienį „Apple“ išleido “iOS 10.1“ atnaujinimą, kuris daugiausiai džiaugsmo atnešė „iPhone 7“ naudotojams. Tačiau daugeliui „iPhone“ vartotojų labiau už „portreto režimą“ rūpimas klausimas ar atnaujinus mano telefonas nepradės veikti lėčiau.

Nors pirmadienį išleistas „iOS 10.1“ atnaujinimas daugiausiai naujovių atnešė „iPhone 7“ naudotojams, senesnių „iPhone“ modelių savininkų šis atnaujinimas turėtų taip pat neapvilti ir nors jis telefonų nepadaro pastebimai greitesniais, tačiau jų ir nesulėtina, o jei omenyje turėti patobulinimus – vadinasi viskas tvarkoje.

Žemiau „iPhone“ 5/5s/6/6s darbo našumo palyginimas tarp „iOS 10.0.2“ ir „iOS 10.1“, bei „iPhone 5s“ ir „iPhone 6s“ su juose įdiegtomis „iOS 9.3.5“ ir „iOS 10.1“ versijomis darbo našumo palyginimas.

Tiek įrenginio įkrovimo laikas, tiek ir „Geekbench“ testas rodo beveik tokius pačius rezultatus lyginant abi „iOS 10“ versijas.

Lyginant „iOS 9.3.5“ ir „iOS 10.1“ vaizdelis kiek kitoks. Tiek įrenginio įkrovimo laikas, tiek ir „Geekbench“ testo rezultatai naujesnėje „iOS 10“ kiek prastesni tiek „iPhone 5s“, tiek ir „iPhone 6s“. Tačiau, skirtumas nėra toks ženklus, kad reikėtų susilaikyti nuo atnaujinimo.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 6 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Nelygina vienu labai svarbiu aspektu - batarkės performancu - o tai yra žiauriai svarbus minusas idiegus naują ios ant seno telefo. Kad vieną ar kitą langą atidaro ar užkrauna sekundės dalimi lėčiau - tikrai nieko tokio, bet kai batarkę pradeda ėsti kokiais atrodo nedaug - 5, ar 10% greičiau - patikėkit atsiranda frustracijos ojojoij kiek:) Rašiau jau - atsidžiaugt negaliu, kad spėjau gryžti su 6S atgal į 9 iOS:)))) Nes ketvirtą dieną su iOS10 nevilties apimtas jau buvau beperkąs tą Egziuperi stiliaus Applo kūrinį - tą dizaino "šedevrą" - iPhone Smart battery case, panašų į dramblį prarijusį smauglį. Tačiau laimingai gryžau į iOS9 ir dingo ir frustracija ir nereikėjo subjauroti iphono dar ir susimokant papildomus 119€ už tą tragiškai atrodantį overpriced ir apgailėtinai mažos talpos extra akumą apvoliotą silikonu..

    • Man taip pat iOS 10 įdiegus stipriai pablogėjo akumo laikymas, nuo 2 parų iki kažkur iki darbo dienos pabaigos. Nuresetinau viską ir su-setup'inau kaip naują. Pagerėjo iki paros su trupučiu. Didžiausias hog'as buvo Facebook app'sas (kaip visada). Kai FB išleido porą savo aplikacijos atnaujinimų - viskas grįžo į savo vietas. Ragelis laiko apie 2 paras (aišku nelygu kaip naudosi), jei tvarkingai padusinu jį - tada laiko trumpiau.

  2. Džiaugiuosi, tik aš tingiu užsiiminėti papildoma veikla, tai man labai gera ir su ios9. Dukra kuri irgi pasidare updeita savo 6s irgi per daug nedejuoja, tik idomus pastebejimas- ir ji ir daug kas iš pažįstamų nepatenkinti tuo, kaip veikia naujasis atrakinimas, sako kad ios9 visgi buvo geriau ir patogiau tas slide-to-unlock.

  3. Dar yra variantu gryzti prie ios 9.3.5?

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų