„Apple“ išleido savo operacinių sistemų atnaujinimus

Pirmadienį „Apple“ atnaujino savo „iOS“ įrenginiams, „Mac“ kompiuteriams, išmaniems laikrodžiams ir „Apple TV“ skirtas operacinių sistemų versijas.

„Apple“ išleido šūsnį, savo operacinių sistemų atnaujinimų: „iOS 10.1“, „macOS 10.12.1“, „watchOS 3.1“ ir „tvOS 10.0.1“.

iOS 10.1“ atnaujinimas papildo „iPhone 7 Plus“ esančią „Camera“ aplikaciją „Portrait“ režimu. Šis režimas simuliuoja DSLR efektą kai „išplaunamas“ fonas ir tokiu būdu sukuriamas gylio efektas. „Photos“ aplikacijoje patobulintas nuotraukų spalvų atvaizdavimas kai šios peržiūrimos nuotraukų sąraše. Papildomai, žmonių vardai susieti su nuotraukomis dabar išsaugomi ir „iCloud“ atsarginėse duomenų kopijose. „Maps“ aplikacija pasipildė tranzitine informacija Japonijos miestuose: Tokijuje, Osakoje ir Nagojoje. „Messages“ aplikacijoje atsirado galimybė pakartoti efektus paspaudžiant ant nedidelio „Replay“ užrašo.

Panašia galimybe pakartoti efektus galės pasinaudoti ir „Apple Watch“ savininkai savo laikrodžių operacinę sistemą atnaujinę į „watchOS 3.1“. Išmanaus „Apple“ laikrodžio atnaujinimas taip pat įdiegia galimybę matyti „Messages“ aplikacijos efektus net tada kai įjungtas „Reduce Motion“ režimas. „watchOS 3.1“ taip pat ištaisyta klaida dėl kurios laikmačio pranešimas galėjo būti rodomas du kartus, išspręsta problema neleidusi „Apple Watch Series 2“ laikrodžiams pilnai įkruti akumuliatoriaus, atnaujinus „Activity“ signalai nedings iš laikrodžio ekrano bei panaikinta klaida neleidusi „Force Touch“ parinktims būti naudojamos su kai kuriomis trečių šalių aplikacijomis.

macOS Sierra 10.12.1“ atnaujinimas šioje „Mac“ kompiuteriams skirtoje operacinėje sistemoje patobulina saugumą, suderinamumą ir sistemos veikimo stabilumą. Šis atnaujinimas „Photos“ aplikaciją skirtą „Mac“ kompiuteriams papildo išmaniu albumu, kuriame bus surinktos nuotraukos nufotografuotos „Portrait Mode“ režimu „iPhone 7 Plus“. „macOS Sierra 10.12.1“ taip pat pagerina sistemos suderinamumą su „Microsoft Office“ taikomųjų aplikacijų paketu, kai kompiuteryje yra įjungta „iCloud Desktop and Documents“ funkcija.

„tvOS 10.0.1“ atnaujinta nežymiai ir joje ištaisyta nenurodoma klaida bei patobulintas sistemos saugumas.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Dėkui už priminimą, mano app store pats neprimena, kad yra atnaujinimas, o seniau kai tik buvau 2012 metais nusipirkęs, buvo gražus priminimas apie atnaujinimą ten esantį, kai prie app store ikonos atsirasdavo skaičius toks kaip dabar prie mail atsiranda. Nesunku ir ranka pačiam patikrint, bet kai užmiršti ir mėnuo praeina o app store nepatikrintas būna.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų