Vyras Prancūzijos „Apple Store“ daužė „iPhone“ ir „Mac“ kompiuterius

Temos: Apple, iPhone, Mac, Teisė

Nekontroliuojamo pykčio proveržis matyt užvaldė vieną prancūzą ir šis pradėjo siautėti Dižono „Apple Store“ parduotuvėje.

Nėra visiškai aišku kas iššaukė tokį vyriškio elgesį Dižono (Prancūzija) „Apple Store“, ar pyktis ant „Apple“, ar šios parduotuvės darbuotojų, ar koks nors kita nesėkmė. Greičiausiai vis tik jo paaiškinimas, kad tai daro „atsilygindamas“ vienaip ar kitaip susijęs su „Apple“.

Prancūzų laikraštis „Le Bien Public“ rašo, kad incidentas įvyko ketvirtadienė prieš 13 valandą.

Žemiau esančiame video galima pamatyti, kaip vyras „Apple Store“ su „boule“ (tradicinio prancūzų žaidimo metaliniu kamuoliu) daužo „iPhone“ ir „Mac“ kompiuterius. Iš to kas matoma užfiksuotame video vaizde, vyriškis sudaužė 12 „iPhone“, keturis „iMac“ ir vieną „MacBook Air“. Viso šio šėlsmo vertė apie 13 500€.

Vyriškį, baigusį savo pasirodymą sulaikė apsaugos darbuotojai ir vėliau perdavė policijai. Dėl šio įvykio pradėtas tyrimas.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Vienas komentaras

  1. Šitai hipsterių kartai reikėtų atsidurti mūsų PC apsauginių rankose. Daugiau nebekiltų minčių niokoti svetimą turtą. Jis gi jaučiasi visiškai nebaudžiamas... Va, kur priveda "toleracija".

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų