Jei įdiegus „iOS 10“ kai kurios naujos „Messages“ funkcijos yra neprieinamos

„Messages“ aplikacijos patobulinimai „iOS 10“ ko gero daugiausiai dideliai „iOS“ naudotojų daliai teigiamų emocijų suteikiantis atnaujinimas, tačiau kai kurie skundžiasi jog negali prieiti prie efektų ar kitų „iMessage“ priedų.

Didelė dalis su didžiausiu entuziazmu savo įrenginiuose įdiegusių „iOS 10“ jau pradėjo savo draugus ir kolegas bombarduoti spalvingomis žinutėmis papildytomis įvairiausiais efektais ir paveikslėliais. Tačiau yra vartotojų, kurie sako jog šios „Messages“ aplikacijos naujovės jiems yra neprieinamos.

Manau, kad didele dalimi, jei ne visais atvejais, negalintys išsiųsti saliutų ir balionų ar kitaip paspalvintų „iMessage“ žinučių problemos sprendimą ras viename iš žemiau patektų patarimų.

Tik iMessage

Atminkite, kad paspalvintos ir kitokius efektus turinčios žinutės yra palaikomos tik jas siunčiant kitų „Apple“ įrenginių gavėjams, o tai yra: žinutė turi būtu „iMessage“, o ne SMS. Ar tai SMS žinutė ar „iMessage“ atskirti nesunku: Siunčiant SMS žinutę tiek gavėjas, tiek jūsų rašytos žinutės teksto fonas yra žalios spalvos ; kai siunčiame „iMessage“ žinutė – gavėjas užrašomas ir jūsų žinutės teksto fonas yra melsvos spalvos .

Turėkite omenyje, kad naujais efektais pagražintas „iMessage“ žinutes gali gauti tik „Apple“ įrenginių, kuriuose įdiegta „iOS 10“ ir „macOS Sierra“ naudotojai. Kiti žinutę gaus, tačiau daugeliu atvejų apie efekto buvimą bus informuoti atskiru tekstu. Išimtis yra tik prie žinutės prisegami paveikslėliai, tokie kaip rašyti ranka ar visokie „Mario“.

iMessage efektai

Norint išsiųsti žinutę parašytą „nematomu rašalu“ ar šoktelėjančią arba pagyvinti ją balionais, konfeti ar lazerių šou reikia rašant žinutę paspausti ant dešiniau jos esančio išsiuntimo mygtuko ir palaikyti jį nuspaudus.

Jei vis tik ši funkcija yra neprieinama – nuspaudus siuntimo mygtuką ir jį palaikius nuspaustą nieko neįvyksta reikėtų patikrinti ar nesate telefone įjungę Reduce Motion nustatymo.

Settings > General > Accessibility → „Vision“ skirsnyje dešiniau Reduce Motion turi būti Off, jei yra On - nustatymą išjunkite (žinoma, nebent jo buvimas įjungtu Jums yra svarbus, tačiau tada turėsite paaukoti „iMessage“ efektus).

Aplikacijos iMessage žinutėse

Kai kurie „Messages“ vartotojai kaip pagrindinį naujos žinutės išsiuntimo adresą yra nurodę savo elektroninio pašto adresą, o ne telefono numerį. Jei esate vienas tokių, girčiausiai, rašant „iMessage“ žinutę ir paspaudus ant kairiau rašymo lauko esančios „App Store“ piktogramos nieko neįvyks.

Pastaba: Jei kartais nematote specialių piktogramų šalia žinutės teksto rašymo lauko - paspauskite jo kairėje esančią rodyklės piktogramą .

Norėdami galėti prieiti prie aplikacijų skirsnyje teikiamų paslaugų - kad žinutę siųsite iš telefono numerio, o ne el.pašto adreso: SettingsMessagesSend & Receive → START NEW CONVERSATION FROM skiltyje varnele pažymėkite savo telefono numerį.

Atlikus šiuos veiksmus aplikacijų skiltis turi būti prieinama. Jei vis dar ne, gali būti jog bandote tęsti anksčiau pradėtą pokalbį kurį siunčiate iš savo elektroninio pašto. Pradėkite visiškai naują pokalbį.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Sveiki,

    Pastebėjau, kad ant "lock screen" arba šiaip calendar aplikacijoje mėnesiai ir dienos rašomos angliškai, nors iOS 9 rašydavo lietuviškai. Ar galimą tą pagrąžinti?

    p.s. General/language & region/ region formats/region= Lithuania. Bet tai nieko nekeičia...

  2. General/Language&Region/ viršuje spaudžiame Edit/ Preferred Language Order lange lietuvių kalbą pertempiame virš anglų/Done

    Turi pasikeisti

  3. Jau išsiaškinau. Pradžiai reikėjo padaryti "add language" tada atsirado ir "edit" ir viskas susitvarkė. Dėkui už pagalbą!:)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų