Viso labo už 1€ galite sužinoti ar kas šniukštinėja po jūsų „iPhone“ ar „iPad“

Jei Jums atrodo, kad kažkas Jus stebi ar šniukštinėja po jūsų telefoną, ar įsilaužė - dabar laikinai už pusę kainos galite įsigyti aplikaciją, kuri padės tai išsiaiškinti.

Jei įtariate, kad esate stebimi ar nesate visiškai ramūs ir įtariate, kad kas nors gali stebėti jūsų veiksmus telefone - nuraminti savo paranoją galite laikinai su 50% nuolaida platinamos „System and Security Info“ aplikacijos pagalba.

Įdiegta „iPhone„System and Security Info“ alikacija pašniukštinės po telefoną ieškodama įrodymų, kad telefonas yra jailbreak’intas, jame yra piktybinę veiklą vykdančių programėlių ar kitų „saugumo anomalijų“. Visa surinkta informacija pateikiama viename sąraše. Ši informacija leis sužinoti ar telefonas yra naudojamas jums šnipinėti.

„iOS“ aplikacijos „System and Security“ ekrano vaizdas

Nors telefono jailbreak’inimas įprastai atliekamas telefono savininko norinčio saugumo sąskaita gauti platesnes galimybes „iPhone“ sistemą pritaikyti savo poreikiams, nei tai leidžia „Apple“, telefono jailbreak’o įvykdymas yra įmanomas ir be jo naudotojo žinios, pavyzdžiui jei koks piktavalis ar programišius turėjo prieigą prie jūsų telefono, kad ir trumpam. Jei „nulaužimas“ atliktas „teisingai“ yra labai sudėtinga suprasti, kad telefonui tai yra padaryta, tačiau jei telefoną gavote iš darbdavio, pirkote panaudotą ar net jei jis buvo prarastas ir atstatytas – geriau pasitikrinti ar tikrai jame viskas taip, kaip turėtų būti.

„System and Security Info“ alikacija pateikia ir daugiau naudingos informacijos, tokios kaip veikiančių procesų sąrašas, atminties ir procesoriaus užimtumas bei atminties naudojimo apžvalga.

iPhone“ ir „iPad“ skirtą „System and Security“ aplikaciją atsisiųsti galima iš „iTunes App Store“ ir dabar tai padaryti yra ypač palanki proga, nes aplikacija laikinai platinama su penkiasdešimties procentų nuolaida ir kainuoja vos 0,99 €.

2016 metų gegužės 16 dieną „Apple“ šią aplikaciją „užbanino“.
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 7 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Na, ar kas atsisiuntė ? Man rodo raudonas "FOUND INJECTED LIBRARIES" kaip jums ?

  2. Smalsumas nugalėjo, atsisiunčiau vakar.
    "No Jailbreak found", "No anomaly detected".

    p.s. man vakar iš karto nenorėjo atsisiųsti, sukosi ratukas ir viskas, tai tada visiškai išjungiau telefoną iš viso, vėl įjungiau ir nukeliavus į App Store pagal nuorodą, tada jau gražiai atsisiuntė.

    • Pastaruoju metu „Apple“ kažką buria savo serveriuose ir labai dažnai aplikacijų ar jų atnaujinimų atsisiuntimai stringa. Paprastai labiau užsispyrus ir daugiau kartų pabaksnojus per „Buy/Download“ ar „Update“ jie prasimuša, kartais padeda įrenginio perkrovimas, bet šiaip tai reikėtų kompanijai geriau susitvarkyti šį reikalą serverių pusėje ar bent jau neeksperimentuoti su veikiančiomis sistemomis.

  3. parsisiunčiau - ir nežinau, ar tai sutapimas, bet pradėjo telefonas pakibinėt, kad net reikia priverstinai perkraut.... ištryniau :P ir taip pat buvo radę injected...

  4. Saunuoliai, tuoj milijona kazkam sukrausit

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų