„Notes“ įrašų apsaugojimas slaptažodžiu „iOS“ įrenginiuose

Viena iš „iOS 9.3“ atnaujinime įdiegtų naujovių yra galimybė „Notes“ aplikacijos užrašus apsaugoti slaptažodžiu. Kaip tai padaryti?

Apple išleidus „iOS 9.3“ versiją, į jūsų įrenginius atkeliavo galimybė apsaugoti slaptažodžiu užrašus esančius „Notes“ aplikacijoje. Nors kol kas nėra galimybės apsaugoti pačios aplikacijos vos ją įjungus (kaip kad „Microsoft“ padarė „Outlook“), o tik atskirus užrašus, tai bent jau sukurtas slaptažodis galioja visiems užrašams.

Atidarykite „Notes“ užrašą, kurį norite apsaugoti slaptažodžiu ir spauskite ant viršuje esančios „dalinimosi“ Dalinimosi (Share) mygtukas/piktograma piktogramos. Atsidariusiame meniu pasirinkite Lock Note.

• Jums bus pasiūlyta įvesti slaptažodį (Password) ir jį pakartoti (Verify) bei įvesti užuominą (Hint). Aktyvuokite Use Touch ID funkciją ir paspauskite viršuje esantį mygtuką Done. Slaptažodis bus sukurtas, o sugrįžus į užrašą viršuje atsiras užrakto piktograma.

• Norint įjungti užrašo apsaugą tiesiog paspauskite užrakto piktogramą ir jis bus “užrakintas”. Norint pamatyti užrašą spauskitee View Note ir įveskite slaptažodį arba “atrakinate” „Touch ID“ pagalba.

• Slaptažodžiu apsaugotus užrašus atskirsite iš šalia užrašo, užrašų sąraše esančios užrakto piktogramos. Pakeisti ir pašalinti jau sukurtą slaptažodį galite ir bendruose nustatymuose: SettingsNotesPassword

• Panaikinti atskirų užrašų apsaugą slaptažodžiu, galite atidarę tą užrašą, paspaudę ant dalinimosi Dalinimosi (Share) mygtukas/piktograma piktogramos ir atsidariusiame meniu pasirinkę Remove Lock.

iOS 9 „Notes“ aplikacijos užrašų apsaugojimas slaptažodžiu

Gero naudojimo.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Daniel „iMHO“

Apple entuziastas, iMHO tinklaraščio Facebook'e autorius, rašantis iš idėjos objektyvias ir subjektyvias naujienas bei mintis apie obuolinę kompaniją ir ne tik.

Komentarų: 8 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. fainai. užrakinau telefone.
    užsirakino ir iMACe ;)

  2. Jei nesupranti, reiškia tamstai ir nereikia...

  3. Tačiau ir padarius Lock, užrašo pirmą eilutę rodo...turi pirma eilutę parašyt tarkim "secret" o tik tada rašyt tekstą, kurį apsaugosi slaptažodžiu. kažkaip labai nepatogu...

  4. Šiaip šaunu tokia galimybė, labai patiko, bet nepatiko tai, kad norint atrakinti 1 įrašą - visi atsirakina, ir grįžtant atgal jei nenuspaudi spynelės - neužrakini, tai tada lieka visi užrašai atrakinti, manau, jei noriu peržiūrėti 1 įrašą, tai jis ir teturėtų būti atrakinamas ir jei pamiršau užrakinti tą įrašą, kurį žiūrėjau, tai visi kiti turėtų likti užrakinti.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų