Kaip į „iPhone“ ar „iPad“ įkelti video iš „YouTube“

Neretai „iOS“ įrenginių vartotojai patikusį muzikos kūrinį, apžvalgą, linksmą siužetą ar reklamą patalpintą „YouTube“ tinkle nori įsikelti į savo „iPhone“ ar „iPad“, tačiau tai padaryti, iš pirmo žvilgsnio, gali pasirodyti sudėtinga.

Daug vartotojų pamatę įdomesnį video didžiausioje video saugykloje „YouTube“ nori jį išsaugoti savo „iOS“ įrenginyje, kad vėliau galėtų jį kelis kartus pažiūrėti nenaudodami duomenų ar ten kur ryšys yra blogas (pavyzdžiui sodyboje). „Apple“ aplikacijų parduotuvėje periodiškai pasirodo tokią galimybę suteikiančios aplikacijos, tačiau ilgai „iTunes App Store“ jos neužsibūna, nes tokios aplikacijos prieštarauja „Apple“ politikai.

Taigi, nekreipdamas dėmesio į universalias aplikacijas leidžiančias įkelti video į „iOS“ įrenginius, nes anksčiau ar vėliau jų neliks „App Store“ - aprašysiu būdą leidžiantį įkelti video pasinaudojus paslauga esančia už „Apple“ įtakos ribų ir „Dropbox“, kuri yra pakankamai populiari, tad greičiausiai šios „internetinių debesų“ paslaugos aplikaciją jau turite įdiegę savo „iĮrenginyje“.

Norėdami įkelti video iš „YouTube“ į savo „iPhone“, „iPad“ ar „iPod touch“:

 • iOS“ įrenginyje atidarykite „YouTube“ aplikaciją ir raskite pageidaujamą video
 • paspauskite ant dalinimosi piktogramos ir pasirinkite „ Copy Link“
 • atidarykite „Safari“ naršyklę ir įveskite adresą savefrom.net. Ši paslauga yra patikrintas video įkėlimo būdas puikiai veikiantis ilgiau nei 5 metus
 • atsidariusiame svetainės lange pažymėkite adreso įvedimo lauką (ilgesniu paspaudimu), paspauskite ant pasirodžiusio „Paste“ ir spustelėkite ant dešiniau adreso įvedimo lauko esančio mėlyno mygtuko su rodykle
 • kai bus sugeneruotas video, galite pasirinkti video kokybę ir spauskite ant „Download“.
 • Safari“ atidarys puslapį su sugeneruotu video atskirame lange – spauskite ant dalinimosi piktogramos iOS 9 dalinimosi (Share) piktograma ir pasirinkite „Save to Dropbox“
 • Jei reikia – nurodykite failo pavadinimą ir aplanką „Dropbox“ saugykloje, kur norite išsaugoti sugeneruotą video, spauskite „Save“ ir sulaukite kol failas bus patalpintas nurodytame „Dropbox“ saugyklos aplanke. (Jei nepasirinksite aplanko, video bus išsaugotas šakniniame jūsų „Dropbox“ paskyros kataloge.
 • atidarykite „Dropbox“ aplikaciją ir paspauskite rodyklės žemyn piktogramą , esančią šalia persiųsto video failo, pasirodžiusiame meniu pasirinkite „Make Available Offline“ ir sulaukite kol failas bus persiųstas į „iOS“ įrenginį.

Šis video failų iš „YouTube“ parsisiuntimo būdas į „iOS“ įrenginį patogus dėl poros priežasčių. Pirma: „Apple“ negali uždrausti šio būdo parsisiųsti video failus, nes visos video atsisiuntimo operacijos atliekamos aplikacijose, kurios nieko bendro neturi su svetaine patalpinusia video. Antra priežastis, tokiu būdu atsisiuntus failą ir patalpinus jį „internetinių debesų“ paslaugos tiekėjo serveriuose – šis video bus prieinamas visuose mobiliuose įrenginiuose ir kompiuteriuose iš kurių galite prisijungti prie savo paskyros tos paslaugos, šiuo atveju „Dropbox“, tiekėjo serveriuose.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 7 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Na nežinau kaip jums, bet man išsaugo PDF failą į DropBoxą

 2. Puiku, veikia, ir labai labai naudingas būdas. Ačiū!!!

 3. O koks tikslas tai daryti su telefonu? Kam to reikia.

 4. Man issaugo pdf nes safari atsidaro 3 sekundem, nespeju save to Dropbox padaryti, nes iskart atsidaro kazkoks video paleidejas, susietas galbut su safari. Ką apatrtumėt?

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų