Gandai apie tai koks bus „iPhone 7s“

Tema: iPhone

Nors dar nežinome kokius telefonus „Apple“ paskelbs šiais metais, tačiau gandonešiai jau platina informaciją apie „Apple“ planus 2017 metams.

Nors apie tai koks iš tikro bus „iPhone 7“ sužinosime tik po kelių mėnesių – Ming-Chi Kuo pateikia gana įdomią analizę apie tai ką „Apple“ planuoja 2017 metams ir tai, kas tikėtina vadinsis „iPhone 7s“. Kuo teigia, kad „Apple“ pluša prie „iPhone“ modelio, kuris turės AMOLED ekraną, o korpusą dengiantis stiklas bus lenktas. Savo tyrime analitikas taip pat mini, kad „Apple“ planuoja naują 5,8 colio įstrižainės „iPhone“ liniją. Reikia pastebėti, kad per aštuonis su puse metų, tai nėra pirmas kartas kai girdime apie tai, kad „Apple“ planuoja atsisakyti LCD ekranų technologijos naudojimo savo telefonuose. Kiek anksčiau buvo pasirodęs „Nikkei“ pranešimas apie tai, kad „Apple“ kalbasi su tiekimo partneriais apie OLED ekranų gamybos suderinimą 2018 metams.

Įspūdingą pasitvirtinusių, su „Apple“ susijusių gandų sąrašą turintis Kuo teigia, kad „iPhone 7s“, panašiai kaip „iPhone 4“ ir „iPhone 4s“ modeliai turės stiklu dengtą paviršių tiek telefono priekyje, tiek ir jo nugarinėje dalyje. Vienintelis skirtumas tas, kad stiklas, tiek telefono priekinėje, tiek ir galinėje dalyje bus išlenktas, o šonai bus metaliniai.

Kuo taip pat mano, kad naujo „iPhone 7s“ telefono kraštai bus siauresni nei dabartinių „iPhone“. Papildomai prie AMOLED ekranų ir kitokios išvaizdos, Kuo rašo jog „Apple“ svarsto galimybes kaip naują telefoną padaryti labiau išsiskiriantį, pavyzdžiui „panaudoti egzotines medžiagas, kurių dėka „iPhone“ geriau išsiskirs konkurentų gaminių jūroje“.

Tikimasi, kad 2018 metų modelyje „Apple“ pagaliau įdiegs ir belaidžio įkrovimo galimybę bei naują, biometrinių duomenų pagrindu veikiančią technologiją tokią kaip veido atpažinimas ar akies rainelės skenavimas (tikėtina atliekamą „FaceTime“ kameros pagalba). „Apple“ arsenale yra visa eilė patentų, kuriuose aprašoma veido atpažinimo technologija, tame tarpe ir naudojančių 3D atvaizdų panaudojimo didesniam tikslumui. Matyt ne atsitiktinai kompanija neseniai įsigijo vaidų atpažinime besispecializuojančią „Emotient“ ir 3D vaizdų kūrimo realiame laike kompaniją „Faceshift“.

Kalbant apie belaidžio įkrovimo technologijos panaudojimą „iPhone“ tai kai kurie „žinovai“ teigia, kad šios ilgai lauktos naujovės „Apple“ padangėje pasirodymo galima tikėtis jau „iPhone 7“ modeliuose. Bus matyt kokį sprendimą priims „Apple“ – šią technologiją diegti artimiausiame naujame „iPhone“ ar lauks iki 2017 metų. Kaip taisyklė, istoriškai, „Apple“ naujas technologijas įdiegia „s“ modeliuose taip stimuliuodama šių modelių pardavimus, tad labai galimas dalykas, kad šios naujovės nepamatysime iki „7s“ modelio debiuto.

Kol kas nėra aišku ar gandai apie 5,8 colio „iPhone“ turi pagrindo ir jei taip ar tai bus „iPhone“ dydžių gamą papildantis naujas modelis ar jis pakeis dabartinius 5,5 colio „iPhone“ modelius.

Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Galėtų 7 versijai dar prijungti į asortimentą ir 7.9 dydžio modelį, pavadinti galėtu "Mega Plus". Juk be tų kuriems 6s per didelis netrūksta ir geeku-freeku kuriems atvirkščiai - reikia daaaaaarrrrr didesnio ekrano. Ir padaryti jie tai galėtų su Apple genialumu ir gracingumu kaip visad:))) Tiesiog esamam iPad mini wifi+cellular reikia pridėti skambinimo funkciją ir ta-aa-taaa-dam - čia gi ne iPad mini, avys, čia juk mūsų "naujas" super duper osom telefonas dar didesniu ekranu. Garantuoju, kad sueitų ir dar kaip:))))))) Minimaliom išlaidom, "naujas" neregetos inovacijos pavyzdys:)))):)))

  2. DNABUG - jau tai daug ką pasako:)

  3. Ar bent žinai ką reiškia terminai "sarkazmas" ir "ironija"? :)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų