„Apple“ specialus renginys įvyks – kovo 21 dieną

Tema: Apple

„Apple“ paskelbė savo pavasarinio renginio, kurio transliaciją bus galima stebėti tiesiogiai, datą ir išsiuntinėjo pakvietimus žurnalistams.

Dėmesio „Apple“ fanai ir investuotojai, žurnalistai ir bet kad, kam įdomu išgirsti kokias naujienas pristatys Tim Cook. „Apple“ oficialiai paskelbė, kad kompanijos pavasarinis renginys įvyks kovo 21 dieną - pirmadienį. Jau kuris laikas sklando gandai, kad šio renginio metu „Apple“ pristatys naują, mažesnį ir eilės vartotojų labai laukiamą „iPhone“, atnaujintą „iPad“ ir pakeitimus „Apple Watch“ produktų grupėje.

Jei renginio metu bus pristatytas naujas „iPhone“ labai galimas dalykas, kad prekyba juo prasidės kovo 25 dieną - tos pačios savaitės penktadienį. Renginį, kurio pradžia numatyta 10 val. ryto (PDT, JAV, Kalifornija) arba 19:00 Lietuvos laiku, bus galima stebėti tiesiogiai internetu. Norint stebėti „Apple“ HTTP „Live Streaming“ (HLS) technologijų pagalba transliuojamą tiesioginę renginio transliaciją reikės: „iPhone“, „iPad“ ar „iPod touch“ su įdiegta „iOS 7.0“ ar naujesne operacinės sistemos versija ir „Safari“ naršyklės, „Mac“ su „Safari“ 6.0.5 ar naujesne ir „OS X 10.8.5“ ar naujesne versijomis. Norint „Let us loop you in“ pavadintą pristatymą stebėti iš PC – reikės „Microsoft Edge“ naršyklės įdiegtos „Windows 10“ operacinės sistemos aplinkoje. Tiesioginę transliaciją bus galima stebėti ir per 2-os ir 3-os kartos „Apple TV“ įrenginius su įdiegta 6.2 operacinės sistemos versija bei 4-os kartos „Apple TV“.

Jei nenorite praleisti „Apple“ renginio – atsisiųskite ir savo kalendoriuose patalpinkite priminimą, tai padaryti galite paspausdami paveikslėlio esančio žemiau.

iCal - Pirmadienis 21 dienaAtsisiųsti

Apple renginį per naršyklę, jei Jūsų įrenginys atitinka reikalavimus, stebėti galite „Apple“ svetainėje.
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 3 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. laukiu naujo " mažiuko iphone "....svarbu , ne plastmasinis korpusas ir atnaujintas vidus :)

  2. Buvo laikai kai ir aš laukdavau nauju. O dabar laikas kai nelaukiu. Nes atsibodo pirkalioti

  3. Aš visada laukiu, bet kokių naujienų iš APPLE. Lauksiu ir nesulaukiu - bet sulauksiu. (:

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų