Paprastas priedas patobulinantis Apple ausines

„Earhoox“ gamybos priedai AirPod ar Earbud ausinėms

Kai kurie iPhone vartotojais skundžiasi, kad Apple ausinės, aktyviau judant jiems krenta iš ausų ir todėl nėra patogios sportuojant.

Nesu iš tų, kurie gyvena labai sportiškai aktyvų gyvenimą užsikimšę ausis Apple ausinėmis, tačiau kiek teko „judėti“ man iš ausų jos nekrenta - gal ne pakankamai intensyviai judėjau. Kaip ten bebūtų, kiekvieno mūsų ausys skirtingos ir labai tikėtina, kad ne visos jose Apple AirPod ar Earbud tipo ausinės laikosi vienodai gerai.

Kad ši problema egzistuoja įrodo ir priedų padedančių šioms ausinėms išlikti ausyse ir aktyviai sportuojant buvimas. Vieni geresnių, mano galva, yra „Earhoox“ gamybos priedai AirPod ar Earbud ausinėms.

Tiek AirPod, tiek ir Earbud tipo ausinėms skirti „Earhoox“ priedai kainuoja po 9,95 USD ir jei jų reikia, tikrai neatims iš jūsų skanesnio kąsnio. Įsigyti juos galite tiesiai „Earhoox“ svetainėje. „Earhoox“ priedai pardavinėjami ir JAV Amazon tinkle, tačiau iš ten jų į Lietuvą nesiunčia.

„Earhoox“ priedai skirti Earbud tipo (apvalioms) ausinėms tinka ne tik Apple gamybos, bet ir Sony, JVC, Skullcandy ir kitų gamintojų Earbud’ams. „Earhoox“ priedus galima rinktis iš kelių spalvų.

Jei naudojate kokias kitokias priemones ar priedus - pasidalinkite pastebėjimais komentaruose.

Neiškrentančios Jums muzikos iš ausų.

Jei įsigyjate prekę „Mac Arena“ svetainėje paspaudę ant nuorodos į „Amazon“ svetainę — „MacArena“ gauna nedidelį mokestį.
Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 7 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. kad Apple ausiniu garso kokybe tokia, kad jos pacios, kazin, ar vertos 10usd, tai moket tiek uz toki prieda, abejoju, ar verta.

  2. Tai laukiu dovanu is jusu tuomet

  3. Oho kam ju nereikia? Man visai tinka buciau 3 :)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų