Laikinai „Spotify“ premium paslaugos prenumerata pigesnė

Tema: Muzika

Pagrindinė Apple muzikos paslaugos „Apple Music“ konkurentė „Spotify“ nutarė pažeminti savo paslaugos prenumeratos kainą.

„Spotify“ turi apie 70 milijonų vartotojų, tačiau už jos paslaugas moka tik apie 20 milijonų, o likę 50 milijonų naudojasi nemokama paslauga. Ne visi nori mokėti po 6,99 € į mėnesį už muzikos paslaugą.

Norėdama privilioti daugiau mokančių klientų, „Spotify“ laikinai nutarė pažeminti savo prenumeratos, įprastai vartotojams iš Lietuvos kainuojančios 6,99 € mėnesiui, kainas. Dabar, iki 2016 metų sausio 1 dienos, nebandę „Spotify Premium“ paslaugos vartotojai gali tapti šios paslaugos vartotojais ir tris mėnesius mokėti po 0,99 € į mėnesį, kiti prenumeratos mėnesiai būtų apmokestinami įprasta 6,99 €/mėn. kaina. Tai nemaža nuolaida turint omenyje, kad dabar šią paslaugą prenumeruojantys, už tris mėnesius turi mokėti 21 €, o naujiems prenumeratoriams tie patys trys mėnesiai kainuos tik 3 €.

Didžiausias „Spotify Premium“ paslaugos privalumas tas, kad muzikos galima klausytis be reklaminių intarpų, ją atsisiųsti į savo įrenginį ir klausytis neprisijungus prie interneto, muziką galima klausytis 3 kartus aukštesnės kokybės bei muzikos kūrinių perklausos eilės tvarką galima nurodyti savo nuožiūra, o nesiklausyti atsitiktine, „Spotify“ parinkta tvarka.

Atminkite, kad šis „Spotify“ pasiūlymas galioja tik iki 2016 metų sausio 1 dienos ir tik tiems vartotojams, kurie dar nėra išbandę „Spotify Premium“.

Tai puiki galimybė išbandyti „Spotify Premium“ paslaugą ir atminkite, kad prenumeratą galima nutraukti, bet kuriuo metu.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 5 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Na kazkada as buvau pasinaudojas nuolaida 0,99€ uz 3 men. Dabar man siulo pasinaudoti nuolaida uz 9,99 € 3 men.
    Perklausos eilės tvarką galima nurodyti savo nuožiūra nemokamoj versijoj pet iPad ir kompiuteri.

    Mokomoj versijoj dar duode geresnes kokybe klausytis.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų