Microsoft sumažins OneDrive saugyklų dydžius

Cloud / kompiuterinė debesija

Microsoft OneDrive komanda nutarė peržiūrėti siūlomas virtualaus Microsoft disko vietos porcijas ir šitas peržiūrėjimas ne vartotojų naudai.

Microsoft „OneDrive“ komanda nutarė pabloginti savo paslaugos sąlygas vartotojams. Anksčiau reklamavusi neribotą virtualaus „OneDrive“ disko vietą, dabar Microsoft savo nuomonę pakeitė ir Office 365 vartotojams neribotą disko vietą sumažino iki 1TB. Tie, kas saugo daugiau nei 1TB duomenų - bus informuoti ir tie duomenys bus saugomi dar 12 mėnesių iki vartotojui skirta disko vieta taps 1TB dydžio. Tuo viskas nesibaigia: 100GB ir 200GB mokamos vietos taip pat nuo 2016 metų nebeliks ir vietoje jų siūloma 50GB už 1,75 € - dvigubai brangiau. Nemokamai siūloma disko vieta taip pat susitraukė - vietoje anksčiau siūlytų 25GB, dabar teliko 5GB.

Microsoft įrašo jos „OneDrive“ bloge galima nuspėti tokio nuomonės pakeitimo priežastis - kompanija netiesiogiai kaltina vartotojus, kurie į jos serverius sukėlė labai daug duomenų.

Nauja „OneDrive“ politika įsigalios nuo 2016 metų.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 6 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Tai kiek pas mane liks kur gavau po 15GB ? liks 2Gb? jai nuo 25 iki 5Gb sumažino. Naujiena nekokia, ir taip vos išsilaiko Microsoft dabar po šito dar labiau kris žemyn.

 2. Och, šūdas. O man visai patiko tas servisas. O kiek bus mažiausia dydis kuris kainuos? negi 500?

  • Nemokamai suteikiamos OneDrive vietos kiekis nuo 15GB sumažės iki 5GB. „Camera roll“ anksčiau skirti 15GB - išnyks. 100GB ir 200GB planų taip pat nebeliks, o atsiradęs naujas 50GB planas kainuos tiek pat kiek dabar kainuoja 100GB - 1,75 €/mėn. Neribotą disko vietą Office 365 vartotojams pakeis 1TB.

   • Bet aš supratau, kad jei dabar užsisakyt 100 už 1.99$ tai jie išliks. Nes ten parašyta, kad tik naujiems klientams bus 50. Tai reik suprast seniems liks 100? :-)

    • Nauji planai įsigalioja nuo 2016 metų, tad tikėtina, jei 100GB ar 200GB bus įsigyti iki naujų planų įsigaliojimo - turėsi tai ką įsigijai. Aš tiesa nesigilinau ar pas MSFT sutartis metams ar tęstinė todėl negaliu plačiau komentuoti MSFT sakinio „Current customers of standalone OneDrive storage plans (such as a 100 or 200 GB plans) are not affected by these changes“.
     Jei sutartis metams, tai po metų, bent jau jų FAQ parašyta, kad nauji planai leis įsigyti +50GB už 1,99$ („There will be an option to purchase +50 GB of OneDrive storage for $1.99 per month“), priešingu atveju duomenų „viršsvoris“ bus saugomas 12 mėnesių read only režime ir jei nebus sugrįžta į „rėmus“ - paskyra bus užrakinta ir jei per kitus 12 mėnesių nebus imtasi atitinkamų veiksmų - failai bus ištrinti.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų