Kaip apsaugoti Apple įrangos įkrovimo laidus nuo lūžinėjimo

Apple iOS įrenginių ir Mac kompiuterių įkrovimo laidai ne tik yra gana brangūs, bet juos periodiškai nešiojant su savimi - neretai ima ir nutrūksta.

Apple įrangos įkrovimo laidai yra gana delikatūs ir dažnai nešiojant juos bei vyniojant ilgainiui pradeda lūžinėti - dažniausiai prie į įrenginį kišamos jungties. Žinoma, daugelis Apple įrangos vartotojų, kuriems reikia Mac ar iOS įrenginius pajungti krautis skirtingose vietose - turi ten ir po laidų komplektą (pavyzdžiui MacBook įkrvovėjus ir iPhone įkrovimo USB laidus ir darbe, ir namie). Nors man nėra nė karto taip nutikę, tačiau žinau visą eilę atvejų, kai žmonės skundžiasi nulūžusiais MacBook kompiuterių įkrovėjo bei iPhone ar iPad USB laidais.

Kaip apsaugoti laidus (manau šią bėdą patiria ne tik Apple įrangos vartotojai) nuo lūžinėjimo ir save nuo nemalonių situacijų ir papildomų išlaidų žiūrėkite video.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 27 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Pries dvi savaites kaip tik nustojo kraut iPhone kabelis, neislaike ne metu. Suabejojau originaliu Apple kabeliu ( be to ir brangus 25€), daug prastu atsiliepimu rasta oficialiame gamintojo puslapyje. Pasirinkau Anker firmos (oficialiai certifikuotas Apple), su siuntimu is Amazon 13€ kainavo. Ziuresiu kaip atlaikys. Apie Anker radau viename puslapyje, kur autorius pratestavo virs 72 skirtingus kabelius ir butent Anker pagal patikimuma tapo mano pasirinkimu.

 2. Aš naudoju Belkin, Kolkas laiko labai gerai. Bet ir šiuo patarimu pasinaudosiu :)

 3. Aš naudoju Apple kabeliuką, kuris buvo iPhone komplektacijoje, naudoju 4 metus, pfu... kolkas viskas su juo gerai, nors nešiojuosiu visur su savimi. Tad neteko susidurti su tokia situacija.

 4. Manau, jei tenka dažnai neštis dratą ir neštis jį į tą pačią vietą (pvz. darbą), gal yra racijos nusipirkti dar vieną ir jį ten ir laikyti, tas pats ir su MacBook (Air/Pro) įkrovėjais - tuos tampytis ne tik dėl laidų lūžinėjimo galimybės, bet ir dėl „išmatų“ nepatogu, o pamiršus namie ar darbe „sus savimi pasiimti“ neturint vietinio drato gali būti liūdna.
  Man nėra nutrūkęs, lūžęs nei vienas Apple laidas, tačiau nesu tas, kuris dažnai juos tampo, jei reikia nusiperku laidą ir jį ten laikau. Pvz. automobilyje Belkin laidai, kurie ir pačiupinėjus tvirtesni atrodo, ir yra gerokai storesni.

 5. O man problema atsirado. Užgeso iPad Air ekranas ir į nieką nereaguoja. Bet pajungus per laidą, kompas mato ir krauną iPad.
  Gal kam nors buvo taip? Ką daryti? Ekranas numirė ar kas?

 6. Radau, kaip atgaivinti:

  https://support.apple.com/en-us/HT201412

  tik kaip taip iš niekur taip juodai pastrigo, taip ir nesupratau.. 50 proc baterijos dar buvo.

 7. Puikus video, aiškiai parodo kaip turi būti apsaugomi laidai. Vieną kartą draugei buvo laidas sulūžinėjęs.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų