iOS 9.1 turi vieną rimtą bėdą

Tema: iOS

Dažnai kai kas nors daroma paskubomis - priveliama klaidų. Taip nutiko ir su Apple iOS 9.1 versija, kurios penkias beta versijas Apple išleido per rekordiškai trumpą - 33 dienų laikotarpį.

Apple iOS klaida jau ne pirmą kartą nepažadina žmonių ir šie pavėluoja į darbus, susitikimus ar net lėktuvus.

iOS 9.1 vartotojai praneša, kad jų žadintuvas nesuskamba. Ši iOS 9.1 klaida su dideliu pykčiu eskaluojama socialiniuose tinkluose - žmonės pavėluoja į darbus, nenueina į susitikimus, o kai kurie net pavėluoja į lėktuvus ir neišvyksta. Ir šią problemą patiriančių yra nemažai.

Su šia problema susiduria tie, kas atnaujindami savo iOS įrenginius į iOS 9.1 pasirinko „overnight“ funkciją, kurią Apple pristatė iOS 9. Ši funkcija leidžia atidėti atnaujinimo įdiegimą nurodant jį įdiegti naktį[1].

Jei ruošiatės savo iPhone, iPad ar iPod touch atnaujinti į iOS 9.1 - nesirinkite „overnight“ ir geriau atnaujinimą diekite tada kai nemiegate, nes priešingu atveju rizikuojate nebūti pažadinti.

Tai nėra pirmas kartais kai iOS įrenginiai nepažadinę savo vartotojų sukelia šiems rimtų nepatogumų. Dar iPhone 4 laikais, 2010 metais, milijonai iPhone savo šeimininkus pažadino valanda vėliau po to kai visiems valanda persukus laiką, iPhone to automatiškai nepadarė. Vėliau, ta pati problema pasikartojo 2011 metų sausio 1 ir 2 dieną. Išleidus iOS 9 apie šią problemą buvo pranešta Apple ir kompaniją ją lyg ir ištaisė iOS 9.0.1 versijoje, tačiau ji vėl grįžo su iOS 9.1.

Kaip laikinas problemos kurią, reikia tikėtis, Apple išspręs iOS 9.1.1 ir nereikės laukti iOS 9.2, kurią Apple tik pradėjo viešai testuoti, sprendimas gali būti kitų programuotojų aplikacijų naudojimas. Žadintuvų aplikacijų iTunes App Store yra išties nemažai ir sunku pasakyti, kurios yra paveiktos šios iOS 9.1 klaidos, o kurios - ne. Jei susiduriate su žadintuvo problema - parašykite kurią trečių šalių žadintuvo aplikaciją naudojate. Iš pranešimų panašu, kad „Sleep Cycle“ aplikacija veikia ir tiems, ką iOS 9.1 įdiegta žadintuvo funkcija paveda.

Nepriklausomai nuo to ar esate skriaudžiami Apple iOS 9 žadintuvo klaidos ar ne, pasidalinkite ar naudojate iOS žadintuvą, ar kitų programuotojų aplikacijas (jei ne paslaptis kokias ir kodėl jas), ar iOS įrenginio kaip žadintuvo nenaudojate visai.


  1. Pasirinkus atnaujinimo diegimą vėliau (later) ir tada nurodžius jį įdiegti naktį (overnight) - atnaujinimas įdiegiamas tarp 2 ir 5 valandos nakties. Be to, kad toks atnaujinimo būdas išjungia žadintuvą - pasirinkę naktinį iOS atnaujinimo būdą ryte iPhone, iPad ar iPod touch rasite ne tik jūsų neprižadinusį, bet ir „Hello“ ekrano režime ir teks dar atlikti porą veiksmų, kad galėtumėte naudotis savo iOS įrenginiu.  ↩

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 5 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Gerule nuotrauka pagal tema :)

  2. Aš tai nadoju kiekvieną rytą "Clock" žadintuva ir su 9.1 versija, žadina visada. Pas žmoną taip pat nepaveda :D

  3. Naudoju iOS žadintuvą, darbo dienomis esu nusistačius 3 laikus vis kas 5 minutes, dar nepavedė, nors ir kaip nemėgčiau tų rytinių čirškimų :). Į kitų programuotojų aplikacijas žvalgiausi, bet naudoti nemačiau tikslo, nieko mandresnio ten nebus. Gal ir yra tokia, bet neteko pataikyti tokios, kad būtų kažkas kitaip, na pvz. tie jų graži žadintuvų fonai pastoviai veiktų užrakinto ekrano fone ar kažkas panašaus, visi tie jų gražumai tik įėjus į pačią aplikaciją, o vaikščioti ten visiškai nesinori/nepatinka, tad kam ir reikalinga kita, kai iOS žadintuvas kuo puikiausiai rytinį "stresą" jog jau laikas keltis įvaro...
    Pasidalinkite aplikacijos pavadinimu jei kažkas kažką įdomesnio rado.

  4. Naudoju apple zadintuva. Niekada nebuvo bedu del to.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų