iDeal paskelbė iPhone 6s ir iPhone 6s Plus kainas Lietuvoje ir įdiegė rezervavimo internetu sistemą [papildyta]

Tema: iPhone
Įgaliotas Apple atstovas iDeal penktadienį paskelbė iPhone 6s ir iPhone 6s Plus kainas bei paleido Apple tipo iPhone registravimo sistemą internetu.
Įgaliotas Apple atstovas iDeal, penktadienį - spalio 9 dieną, paskelbė iPhone 6s ir iPhone 6s Plus kainas Lietuvoje. Tai pirmasis, oficialus iPhone startas, kai Apple nurodytą dieną, pradėdama prekyba iPhone ne tik Omnitel, bet ir kitų ,oficialiai Apple technika prekiaujančių, atstovų parduotuvėse.

iPhone 6s kainos iDeal parduotuvėse

Modelio numeris iPhone 6s tipas Kaina
MKQJ2 iPhone 6s 16GB Space Gray 759.00 €
MKQK2 iPhone 6s 16GB Silver 759.00 €
MKQL2 iPhone 6s 16GB Gold 759.00 €
MKQM2 iPhone 6s 16GB Rose Gold 759.00 €
MKQN2 iPhone 6s 64GB Space Gray 869.00 €
MKQP2 iPhone 6s 64GB Silver 869.00 €
MKQQ2 iPhone 6s 64GB Gold 869.00 €
MKQR2 iPhone 6s 64GB Rose Gold 869.00 €
MKQT2 iPhone 6s 128GB Space Gray 969.00 €
MKQU2 iPhone 6s 128GB Silver 969.00 €
MKQV2 iPhone 6s 128GB Gold 969.00 €
MKQW2 iPhone 6s 128GB Rose Gold 969.00 €

iPhone 6s Plus kainos iDeal parduotuvėse

Modelio numeris iPhone 6s Plus tipas Kaina
MKU12 iPhone 6s Plus 16GB Space Gray 869.00 €
MKU22 iPhone 6s Plus 16GB Silver 869.00 €
MKU32 iPhone 6s Plus 16GB Gold 869.00 €
MKU52 iPhone 6s Plus 16GB Rose Gold 869.00 €
MKU62 iPhone 6s Plus 64GB Space Gray 969.00 €
MKU72 iPhone 6s Plus 64GB Silver 969.00 €
MKU82 iPhone 6s Plus 64GB Gold 969.00 €
MKU92 iPhone 6s Plus 64GB Rose Gold 969.00 €
MKUD2 iPhone 6s Plus 128GB Space Gray 1079.00 €
MKUE2 iPhone 6s Plus 128GB Silver 1079.00 €
MKUF2 iPhone 6s Plus 128GB Gold 1079.00 €
MKUG2 iPhone 6s Plus 128GB Rose Gold 1079.00 €
iDeal taip pat savo svetainėje įdiegė rezervavimo internetu sistemą, kuri labai panaši į tą, kurią Apple turi savo oficialiose svetainėse. Čia gali išsirinkti norimą modelį, jį rezervuoti ir nurodyti laiką bei vietą, kurioje norima atsiimti pasirinktą iPhone modelį. Toks sprendimas padės geriau organizuoti ir aptarnauti didesnius pirkėjų srautus pirmosiomis iPhone 6s prekybos dienomis, o pirkėjams išvengti skambinėjimo ar važinėjimo po Apple atstovų parduotuves ieškant savo iPhone modelio.Išankstinio užsakymo sistema susieta su iPhone kiekiu „sandėlyje“, tad neleis užsisakyti modelio, kurio jau nebėra. ideal rezervacija

Sutartimis su Apple nevaržoma Bitė, prekybą iPhone 6s pradėjo anksčiau nei oficialūs Apple atstovai, tačiau Bitės salonuose 16GB iPhone 6s, bent jau iki oficialios prekybos šiais iPhone modeliais pradžios, kainuoja 899 € - 140 € daugiau.

Kaina iDeal salonuose, nors ir nestipriai, tačiau skiriasi nuo oficialios Apple kainos tokiose šalyse kaip Vokietija (16GB iPhone 6s - 739€) ar Prancūzija (16GB iPhone 6s - 749€), nes šiose šalyse skiriasi mokesčių dydžiai (PVM Vokietijoje - 19%, Prancūzijoje - 20%, Lietuvoje- 21%). Prie Lietuvoje parduodamų iPhone kainos dar prisideda „laikmenų ir įrenginių su įrašymo funkcija“ mokestis.

Iš tikro smagu, kad galime įsigyti už „žmonišką“ kainą iPhone tą dieną kai juo pradedama mūsų šalyje prekiauti oficialiai ir nereikia laukti 3-4 mėnesių iki kainos parduotuvėse grįš į oficialių kainų ribas.

Ar jau užsisakėte iPhone 6s ir jei taip tai kokį?

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 48 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Kiek netikėta naujiena.

 2. p.s. Spalio 10 jau šeštadienis. Kitas penktadienis - 10-09.

 3. O kada ipad pro atves?

 4. Iki 5s turintiems, gal ir apsimoka pulti ir pirkti, bet nuo 5s, tikrai ne.

  • Nesuprantu tokio pasakymo, kaip apsimoka pirkti. Kiekvienas sprendzia pagal save, juk visu poreikiai skirtingi. As perejau nuo android prie ios su iphone 5 ir nuo tada keiciu telefona kasmet, nes naudoju telefona labai intensyviai ir turiu labai geras salygas su savo operatoriumi keisti telefona kasmet. Nemanau, kad zmones, kurie keicia iphone kasmet, atsizvelgia i tokius aspektus kaip "neapsimoka" .

 5. Užsisakiau 6S 64GB :)

 6. :) jau senai norėjau parašyti, bet dabar jau nebeatidėliosiu, Ramūnai, tikrai ne per didelis, patikėk, savąjį paturėsi rankose kokį pusdienį, tada jau kitaip šnekėsi :), nebenorėsi grįžti prie mažesnio, atrodys keistai ir pats juoksies iš savęs.

  • Labai subtilu. Man asmeniškai nepatinka 6to dydis. Jis tiesiog per didelis. Ir nesvarbu kas sakoma. Taip - priprast galima, bet jo viena ranka niekada patogiai negalėsi naudot. Jau nekalbant apie "pliusą". Netgi keletas pažįstamų, kurie iš pradžių sakė "koks afigienas" yra 6tas, dabar po metų pripažįsta, kad 5tas dydžio prasme buvo gerokai patogesnis. 6tą praleidau tikėdamasis, kad šiemet bus išleistas mažesnis. Deja - teks pratintis...

   • Na čia turbūt kiekvienam skirtingai. Aišku, 6-tukas mano delne per didelis, bet vis vien jis yra smagus. Neturėjau iPhon‘o mažesnio, gal jis koks stebuklingas, teko naudotis kito gamintojo mažesniu (kaip 5-tukas), tai dabar palyginus (tik dydį!), vis vien rinkčiausi 6,6s dydį. Nejaugi Jums tik svarbiausias 1 kriterijus teegzistuoja – patogus baksnojimas viena ranka? Man tai ne, smulkmena čia, tas faktas, kad visiškai nepaskęsta delne (o tai man ir nebūtina!) pasiklysta tarp kitų gerųjų savybių ir jokio reikšmingumo nebesuteikia. Nors šiaip ir su mažesniu kitokiu niekada visko neatlikinėjau 1 ranka, tai galbūt tokia ir nuomonė. Buvusį telefoną atidaviau artimam žmogui, tai tenka kartais paimti dar jį į rankas (šiaip sau, ne saviems tikslams), nu man jis dabar kažkoks mizernas atrodo, visiškai nemielas rankoj, kaip žaislinis ar kažkas tokio, nu nefainas ir tiek. :) Čia tik mano nuomonė, neskatinu ja jokių konfliktų, erzalynių ar šiaip kokių nesusipratimų. Man tas laikas jau praėjo, kai norėjosi kuo mažesnio, t.y. neišmaniųjų telefonų laikais. :) Diskutuoti, išreikšti savo nuomonę manau nėra blogai, nuomonę turėti dar neuždrausta, tiesiog kai beveik metus laiko skaitai komentaruose tik verkšlenimus dėl 6-tuko (6s) dydžio, nu jo-ma-jo, jau ir juokas ima, ir pikta... (10 mėnesių naudojimąsis 6-tuku turbūt jau būtų pakeitęs mano nuomonę, deja, ji tik sustiprėjo) :)
    Kiek žmonių, tiek nuomonių - taip buvo, yra ir bus.

    • Na man dar sunku spręsti ir pastebėjimai dėl dydžio tėra grįsti pamaigymais salonuose. Kaip bus iš tikro - pamatysime. Gal priprasiu/išmoksiu ir būsiu tokios pat nuomonės.

     • Žinoma priprasi. Ir aš priprasiu. Bet dėl to jis man patogesnis netaps. Bet, čia jau skonio reikalas.
      Kodėl man jis per didelis? Elementarus pavyzdys - "back" mygtukas - na tas kairėje viršuje. Jei su 5tu jį be vargo galima pasiekti kai telefono kampas guli delne, tai su 6tu to padaryt nepavyks - teks arba kitą ranką pasitelkt, arba "paleist" telefono apatinį kampą iš delno... O iš telefono aš tikiuosi, kad jį būtų galima patogiai valdyti viena ranka.
      Patogiam "darbui" dviem rankomis yra iPad'ai.

      • 6-tukuose tam, kad pasiekti viršų - yra dvigubas tepštelėjimas per „Home“, po kurio vaizdas ekrane nusileidžia maždaug iki pusės ir tada įmanoma pasiekti „tą viršų“. Žinoma, tai papildomas tapšnojimas...

       Kas link iPhone ar kitų mob. telefonų naudojimo dviem rankom, tai man teko stebėti, kad didelė dalis moterų, net ir turėdamos mažučius telefonus - viena ranka laiko, o kitos pirštu baksnoja telefoną. Tas pats ir su nešiojimu - daugelis moteriškių telefonus yra įkurdinusios savo rankinėse, todėl joms ir „Plus“ variantas gali pasirodyti patogus tiek naršyti, rašyti, tiek ir pasislėpus už telefono skambinti :)

 7. aš tai lauksiu naujo iphone 4' įstrižainės su metaliniu rėmu ir 2 GB atminties:)
  arba kol užsilenks manasis 5s...

 8. dariuss.k@gmail.com

  Ramūnai, tikrai šešto dydis Tau tiks, nes manau turi tikrai nemažą "leteną". Šiuo metu pačiam paėmus 5s, jis man atrodo toks mažas ir nelabai praktiškas telefonas. Damoms gal būt ok, kaip sakant daiktas turi būti pagal praporcijas.. :) . O kalbant į temą, tai man asmeniškai teko imti silverį iPhoną, nes mano rankos labai riebaluojasi ir yra teplios. Juodas po mano paėmimio atrodo tragiškai, nors jis man žymiai gražesnis :)

 9. Hmm pradėjau abejoti pardavėjo pasirinkimu, t.y. iDeal. Kainos iDeale ir Omnitelyje vienodos, tik skirtumas - draudikai. iDeal - PZU draudimas, Omnitel - Lietuvos draudimas. PZU franšizė 20 procentų ir maksimalus draudiminių įvykių skaičius - 2. Lietuvos draudimo franšizė - 10 procentų ir nėra draudimo nutrūkimo po dviejų įvykių (nuo 3 įvykio maksimali padengiama suma 50 procentų telefono vertės).
  PZU kainuoja 6S 64gb metams 86 eurai, LD 118 eur.

  Gal kas turi asmeninės patirties su PZU ar LD, kas liečia telefonus?
  O tu Ramūnai planuoji imti draudimą ir ką rinktumeisi?

  Kai pirkau 5S, tai irgi buvau apsidraudęs PZU, bet per tuos metus nieko nenutiko, nors nei plėvelių ar dėklų nenešiojau. Bet kadangi nemėgstu rizikuoti, tai visada apsidraudžiu.

  • PZU ir LD vienos tų kompanijų, draudimosi pas kurias galimybę, svarstyčiau mažiausiai.
   Aš nesidrausiu pirkdamas telefoną. iPhone nėra mano didžiausias ar vienintelis turtas todėl nematau prasmės permokėti už telefono draudimą, kai viso buto turto draudimas kainuoja panašiai ir telefonai, kaip ir kita įranga į tą draudimą įeina.

   Kam drausti telefoną už 118 €/m. jei nedidelį buto turtą galima apdrausti už perpus mažesnę sumą ir tame draudime bus ir telefonų dūžiai. Tiesa, bus papildomų sąlygų, maksimalios sumos ribojimų ir t.t., bet draudimas ir nėra skirtas pasipelnyti, kaip kad mano nemažai piliečių. beje, manau sudaužius ekraną - jo kaina gali būti labai panaši į šią draudimo įmoką.

   Kalbant apie telefonų draudimo kainas, sąlygas ir kompanijas, tai visos kompanijos, kurios bandė užsiimti šia draudimo rūšimi - „atsikando“ šito džiaugsmo ir taiko arba frančizę ir riboja įvykių kiekius, arba kainas padaro neprotingas ir tame yra racijos, nes periodiškai atsiranda gudručių norinčių gauti naują telefoną tokiu būdu, arba iš vis atsisakė šios draudimo rūšies kaip savarankiškos.

   Kalbant apie PZU ir LD tai man jos skamba kaip mažai patikimos kompanijos. Prie vienos jau eilę metų yra prilipęs šūkis „nedradiminis įvykis“, o kita, kadangi vadai toli, išsidirbinėja kaip tik gali, nes jiems (kol kas) „vienodai piešia“, tačiau tai nėra rimtos draudimo kompanijos ženklas.

   Beje LD draudimo taisyklių 7.1.16 ir 7.1.17 punktai reiškia, kad įvykių skaičius ribojamas, nes apibrėžiama „bendra visų Draudžiamųjų įvykių, įvykusių tam pačiam Pirkiniui, Draudiko atlyginama Nuostolio suma“, kuri yra 2500 €, o tai reiškia, kad 64GB iPhone 6s galės būti pakeistas nepilnus 3 kartus, arba 2 kartus pakeistas, o trečią kartą teks ~100€ susimokėti pačiam. Ketvirtą kartą supylus jį - nepadės joks draudimas. Tiesa, jei telefoną sudaužai 4x per metus - telefonas ir jo draudimas, ko gero, turėtų būti mažiausia problema persekiojanti gyvenime.

   • Hmmm man kyla noras apsidrausti vien dėl sudužusio ekrano keitimo įkainių, nes pirmus pusę metų kainuoja beprotiškus pinigus, t.y. pusę telefono vertės. Kai saviškį iPhone 5 sudaužiau, tai už ekrano taisymą mokėjau 1200LT.

    Dabar iš iDeal sužinau, jog šiuo metu iPhone 6 vertas 350 eurų. Atnešus savo sudužusį iPhone, jie jį pasiima, sumoki 350 eurų ir duoda naują su 3 mėn garantija jeigu to įrenginio garantija jau buvo pasibaigusi. Dėl 6S įkainių dar niekas nežino.

    Matyt, reikės pasirinkti LD, nes nereikia mokėti už visus metus ir galima nutraukti draudimą nors ir po 6 mėnesių :)

 10. Gavus naują įrenginį, pagal LT įstatymus, jam turi būti sutekta ne trumpesnė kaip 2-jų metų garantija. Tas pati taisyklė galioja ir tuo atveju, kai telefonas keičiamas dar jo garantinio galiojimo laikotarpio metu. Pvz. sugedo iPhone po 18 mėm. (1,5 metų) - pakeitė į naują ir tada turi būti išrašomas naujas garantinis talonas 2 metams, o ne nuo senos sutarties likusiems 6 mėnesiams, nes garantija suteikiama įrenginiui, o ne pirkimo sutarčiai. Pas mus dažnai tuo piktnaudžiaujama, nors yra kompanijų, kurios pakeitusios įrenginį, be jokių kalbų išduoda naują - 2 metus galiojančią garantiją, net to neprašius.

 11. Šiaip ne taip vakar spėjau atvykti į iDeal ir įsigyti :) Kolkas pirmieji įspūdžiai nuostabūs. Kas liečia patį telefoną, tai teks priprasti prie jo matmenų ir slidoko korpuso.

 12. Na va, aptikau du numirusius pikselius. Ir baltas fonas kažkaip užneša į gelsvumą. Ech ir vėl reikės tampytis po tuos servisus...

 13. Kaip ir sakiau 6s bus problematiskesnis uz visus kitus

 14. Stai is ko mokesi sapras

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų