Pirmoji iPhone 6s Niujorko „App Store“ įsigijo lietuvaitė

Tema: iPhone

Garsiausioje, Niujorko 5-toje aveniu įsikūrusioje „Apple Store“ parduotuvėje, pirmasis žmogus įsigijęs iPhone 6s buvo lietuvaitė Justina Sičiūnaitė.

Rugsėjo 25 dieną, penktadienį, 12-oje šalių Apple pradėjo prekybą naujaisiais iPhone 6s ir iPhone 6s Plus telefonais. Šių metų modeliuose Apple pristatė kelis malonius patobulinimus: 3D Touch, „Live photo“ bei 12MP kamerą galinčią filmuoti 4K video.

Pirmasis žmogus Niujorko Apple Store 5-toje aveniu įsigijęs iPhone 6s buvo Justina Sičiūnaitė. Nuotrauka: Antonio Villas-Boas/Tech Insider
Nuotrauka: Antonio Villas-Boas/Tech Insider

Prie 12-oje valstybių esančių „Apple Store“ parduotuvių gerokai dar iki iPhone 6s prekybos pradžios pradėjo rikiuotis žmonės. Ne išimtis ir 5-toje aveniu įsikūrusi garsioji, stiklo kubo formos viršutinę dalį turinti, „Apple Store“. Tiesa, dėl popiežiaus vizito Niujorke stovinčiųjų eilėje nuotaika buvo kiek niūroka, nes apribojimų buvo nemažai - popiežiaus maršrutas driekėsi kaip tik pro grasiąją „Apple Store“. Manau, kad daugelis Apple fanų patyliukais bumbėjo ant popiežiaus ir jo pasirinkto laiko vizitui, nes net Apple įspėjo jog ne visi iš anksto užsisakę ir paštu pristatymo laukiantys galės iPhone 6s atsiimti 25-tą dieną ir to priežastis ribotas eismas eilėje Niujorko kvartalų dėl popiežiaus Pranciškaus vizito.

Po tradicinio ritualo: sustojimo vienas prieš kitą, džiaugsmo šūkių ir susikabinimo rankomis, „Apple Store“ darbuotojai pradėjo intensyvią prekybą naujaisiais iPhone. Prie „Apple Store“ jau kelinti metai yra dviejų eilių tvarka: viena eilė iš anksto rezervavusiems iPhone, o antra - „gyva“ - veikianti „pirmas atėjai - pirmas nusipirkai“ principu.

Pirmasis žmogus Niujorko Apple Store 5-toje aveniu įsigijęs iPhone 6s buvo Justina Sičiūnaitė. Nuotrauka: Ed Baig @edbaig
Nuotrauka: Ed Baig @edbaig

Praėjus 10-čiai minučių nuo prekybos pražios, 5-tos aveniu „Apple Store“ nuaidėjo sveikinimo plojimai ir šauksmai „Aidaryk! Atidaryk!“ - pirmasis pirkėjas įsigijo iPhone 6s. Šiais metais tai buvo 25-ų metų lietuvaitė, Vilniaus dailės akademijos vizualinės komunikacijos skyrius studentė Justina Sičiūnaitė. Justina šiuos plojimus priėmė kupina lietuviškos rimties. Vėliau, kalbėdama su ją apspitusiais žurnalistais, Justė sakė, kad ji vis dar dreba iš susijaudinimo. Minios raginama Justina atidarė telefoną. Vienas šalia stovėjęs „Apple Store“ darbuotojas leptelėjo „neišmesk“, matyt prisiminęs, kaip pernai pirmasis iPhone 6 pirkėjas atidarinėdamas dėžutę, visų eilėje stovinčių ir žurnalistų akivaizdoje išdrėbė savo, tik ką įsigytą, iPhone ant žemės (laimei iPhone nesudužo).

Justina iPhone rezervavo iš anksto ir todėl į eilę prie „Apple Store“ atėjo antrą valandą nakties. Ji įsigijo rausvo aukso spalvos iPhone 6s. Paklausta ar tai 16GB versija, Justina atsakė: „Ne. Aš pavargau nuo iOS lango pranešančio kad iPhone neužtenka vietos“.

Video: Mashable
Video: iMore/YouTube

Sveikinimai Justinai ir gero jai iPhone 6s naudojimo.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. sicijola@gmail.com

    ši mergaitė 2015-09-27 10-15 nusileidžia Aerofloto lėktuvu iš Maskvos, norit pasitikit,

  2. Si mergaite tegu pati nusileidzia, nereiks pasitikti.

    O ziurint i paskutini video, tai baisu... kokie zmones bezdzioniukai...

  3. freaky freaky :) as geriau palauksiu kol kas nors panaudos 6s ir is jo nusipirksiu :D

  4. Jo,palinkėkim Justinai gero naudojimo!!!!

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų