Microsoft Office 2016 for Mac dabar galima įsigyti ir ne prenumeratos sąlygomis

Microsoft paskelbė, kad jos taikomųjų aplikacijų paketą Office 2016 for Mac dabar galima įsigyti ir ne prenumeratos principu.

Šiandien savo žiniaraštyje Microsoft paskelbė, kad Office 2016 for Mac aplikacijų paketą galima įsigyti ir neprenumeruojant Office 365.

Autonominė (standalone) Office 2016 for Mac „Office Home & Student“ versija suteikia 15GB OneDrive virtualaus disko vietos Microsoft serveriuose. Office 2016 for Mac „Office Home & Student“ versijoje yra Word, Excel, PowerPoint ir OneNote ir nėra Outlook, Publisher ir Access aplikacijų, planšetinių kompiuterių ir mobilių telefonų palaikymo, 60 minučių Skype skambučiams bei skubių atnaujinimų ir techninės pagalbos, kuriuos turi prenumeruojantys Office 365. Office 2016 for Mac „Office Home & Student“ vienos licencijos kaina 149 €.

Microsoft Office for Mac 2016 - Word

Office 2016 for Mac „Home & Business“ versija taip pat platinama kaip autonominė (standalone). Šioje, 279 € kainuojančioje (licencija vienam Mac kompiuteriui) yra Word, Excel, PowerPoint, OneNote ir Outlook aplikacijos. Palyginimui, „Office 365 Personal“ prenumerata metams kainuoja 69,00 € , o „Office 365 Home“ - 99 €.

Norint įdiegti autonomines (standalone) „Microsoft Office 2016 for Mac“ aplikacijas, Mac kompiuteriuose turi būti įdiegta OS X 10.10 Yosemite.

Microsoft taip pat išleido ir Windows operacinei sistemai skirtas „Microsoft Office 2016“ versijas. Norint įdiegti jas, kompiuteryje turi būti įdiegta Windows 7 ar naujesnė versija.

Savo neteisingus šriftus naudojančioje lietuviškoje Microsoft svetainėje duomenų apie „standalone“ Office 2016 versijas dar nėra tačiau norintys jas įsigyti Lietuvos gyventojai - tai padaryti gali pirkimą pradėdami nuo angliškos versijos.

Jei naudojate Microsoft Office produktus, kuris variantas - nuomos ar įsigijimo iš karto Jums priimtinesnis?

Microsoft Office 2016 for Mac, iPad ir iPhone
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 13 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Aš rinkčiausi įsigyjimo iš karto variantą.

  • Aš taip pat linkčiau link „standalone“ varianto, nes žiūrint į Office aplikacijų pasirodymo grafiką 2011, 2016 tai prenumerata per 5 metus kainuotų brangiau, nei pirkti „standalone“ variantą kaskart pasirodžius naujai versijai. Ypač kai nors ir esu įsigijęs Office for Mac 2011 family paketą - jau 3 metai pas mane kompiuteryje nėra nei vienos Office aplikacijos, o prieš tai buvo tik Excel, nes Apple Numbers skystoki, o Pages ir KeyNote man patinka labiau nei Word ir PowerPoint.

 2. 149€ už tokį š? Bandžiau, veikia tragiškai, su veikimu Windowsuose nepalyginsi nė iš tolo. Photoshopas 200 MB failą greičiau suvirškina nei koks shit-wordas atidaro kelių šimtu kilobaitu failą. Manau Microsoftas specialiai nepadaro makui versijos kuri suktūsi taip pat gerai kaip ant jų langų. Ačių dvievui tai nėra mano darbo įrankiai, bet žmona tai kankinasi su tuo bullshit-offisu ant savo macbook pro.

  • Teko girdėti, kad kai kurie vartotojai įdiegę MSOffice 2016 ant ne-Retina Mac'ų skundžiasi greičiu - nieko keisto, Microsoft niekada nebuvo gerai savo programinę įrangą optimizuojanti kompanija. Užuojauta žmonai :) ir gal jai SSD sumažintų kančias, bent dalinai. Beje jei kompe pridiegta daug šriftų - nereikalingų (ypač tų kurie įdiegiami kartu su Office paketo aplikacijomis( išmėtymas galėtų pagreitinti Office darbą. Tik nereikia išmesti šriftų naudojamų ruošiniuose „templates“, nes paskui jo klaidų pranešimai, kad neranda tam tikro šrifto ir pakeitė jį kitu užims laiko.

   • Retininis naujausias 13 coliu macbookpro, jokių papildomų šriftų. Microsofto mėšlui nepadeda nei greiti procai nei jokie SSD:) Didžiausia bėda, kad Marijos ašarų pakalnėje visi valdininkai ir valdantieji nusprendė, kad tekstinio failo etalonas yra DOCX. Pažiūrėkit kas darosi mokyklose per informatikos pamokas - nuo pat mažumės žmonės luošinami su WIN ir M_Office, šlykštu iki negalėjimo.

    • Bepigu jiems nuspręsti už mūsų pinigus, kai tokių valstybių kaip Šveicarija, Prancūzija, JAV ir t.t. vyriausybės labai stipriai remia ir naudoja „open-source“ programinę įrangą ir taupo milijardus ne tik naudodami „office“ pakaitalus, bet ir iš Windows migruodami į Linux.

     Kas link mokyklų, tai teko dėl šios problemos bendrauti su Švietimo ministerija - „problema žinoma“, bet Microsoft remia mokyklas, o daugelis mokytojų vis dar vienu pirštu ieško raidžių klaviatūroje ir nuoslinkis kur nors į šoną daugeliui reiškia katastrofą.

 3. Man, kažkaip gyvenime to word'o prireikia maždaug tiek kiek galiu apsieiti ir be jo. Bet vaikų lankoma mokykla gali įtakoti to Office įsigijimą. Greičiausiai imčiau neprenumeruojamą versiją.

 4. Kuom blogas LibreOffice ?

 5. Macbook 12 su naujuoju Office 2016 yra vargo vakarienė visiška. Excel norint faile nors ką pakeisti langelyje - baltas visas Excel failo langas ir tik per Sheet'us pamaigius atsistato vaizdas. Veda iš kantrybės juodai, bet nerandu jokios alternatyvos.

  • O naudoji 365 ar standalone variantą? Naujausią versiją? Nenaudoju Office, bet gal Excel yra „Disable hardware graphics acceleration“ nustatymas kur nors - pabandyk šią funkciją atjungti, taip pat pabandyk, prieš tai uždaręs visas Office palikacijas, terminale dvi komandas:

   defaults delete com.microsoft.com

   ir

   killall cfprefsd

   Blogiausiu atveju paskambink/parašyk Microsoft, jei neseniai įsigijai - turėtų dar priklausyti „support'as“

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų