Kaip sekasi iOS 9 per pirmąsias 24 valandas?

Temos: iOS, Statistika

„Mixpanel“ duomenimis, per pirmas 24 valandas, po to kai buvo išleista „iOS 9“ - ji įdiegta daugiau nei 13% su ja suderinamų „iOS“ įrenginių.

iOS 9“ įsisavinimo tempai spartesni nei buvo pernai, kai „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“ įrenginių vartotojai diegė „iOS 8“. Tai gali būti susiję ir su paties „iOS 9“ paketo dydžiu, kuris lyginant su „iOS 8“ yra 3,5 karto mažesnis. Praėjus 24 valandoms po to kai „Apple“ viešai išleido „iOS 9“, ši operacinės sistemos versija jau įdiegta daugiau nei 13% su ja suderinamų „iOS“ įrenginių.

iOS 9 įsisavinimas per pirmas 24 val. Šaltinis: Mixpanel
Šaltinis: Mixpanel

Android“ operacinių sistemų įsisavinimas vyksta gerokai lėčiau. Tai susiję su tuo, kad toli gražu ne visi „Android“ įrenginiai naujausią versiją gali įdiegti iš karto šiai pasirodžius, o didelė „Android“ įrenginių dalis naujos versijos negauna apskritai. Pavyzdžiui tam, kad „Lollipop“ (Android 5.0) operacinės sistemos versija būtų įdiegta 13% „Android“ įrenginių - prireikė daugiau nei penkių mėnesių.

iOS 9“ „Apple“ išleido rugsėjo 16 dieną 20:00. Kai kurie, pirmieji pradėję siųstis naują „iOS“ versiją tuojau pat po jos išleidimo, susidūrė su sunkimais - jiems buvo rodomas klaidos pranešimas. Tačiau jau po kokių 10 minučių „Apple“ šią problemą eliminavo.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 28 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Nelabai matosi tas pazadetas "perfomance". Kiek pastebiu, iOS 7 buvo idealiausias variantas.

 2. Iphone 5, bijau instaliuoti :)

 3. Man tai mano 5s veikia super. Gal net geriau nei su ios 7. Baterija laiko labai gerai. Idomu kaip laikytu ijungus taupymo rezima.

  Buvo bugas ant sms, jog teksto vietoje balso zinutes sekundes su 0:0 ir pilkas fonas. Rasant sms nesimate ka rasai :) Bet cia niekis, perkrovus dingo.

 4. Neturiu galvoje paaiškinimo kodėl Apple grąžino paieškos ekraną kairėje. Juk puikiausiai veikė pastūmimas žemyn bet kuriame home ekrane. Jis ir toliau veikia, tad kam tas kairysis? O štai kontaktų „galvas“ iš multifunction išėmė. Jau buvau visai įpratęs tuo naudotis. Dabar jas pasiekti galima tik kairiajame ekrane. Tad jei esi dešniausiame home, nebeapsimoka varyti iki paieškos lango, o kontaktus pasiekti senuoju būdu per phone recents.

 5. Ir dar. Spotlight nerodo Settings rezultatų, nors nustatyta, kad ten ieškotų. Pvz., pradėjus rašyti restrictions arba handoff, paieško lange lieka tik galimybė ieškoti web, apps arba maps. Gal dar kur reikia ką nors nustatyti?

 6. 5s dažnai lagina,patrukčioja:)

 7. Nuotraukų albume pasirinkus vienà ar kelias nuotraukas ir spaudžiant "Add to" užlūžta Photos aplikacija ir tiesiog išsijungia. 5s, atnaujinau per wifi..

 8. perašiau per ituna ios9 ,bet ir toliau lagina:) gal jau persilpnas:D

 9. Man jokių problemų, viskas veikia sparčiai ir sklandžiai su 5s. Naujinau per iTunes update.

 10. As turiu iphone 6 64gb, po update i iOS 9 atrodo telefonas suletejo, atidarant bet kuri apps'a jauciamas sekundes lagas o po to tik atidaromas apps'as, apskritai jokiu dideliu naujoviu nepatebiu, toks update turejo vadintis 8.4.2 o ne 9.. Maniau atsiras tas live foto navarotas, nes ten softwarinis navarotas, bet ir to neidejo, visos kitos naujoves realiai amerikos rinkai..paklausus draugui klausimo kas naujo ios9, nezinojau net ka pasakyti.. O kas nors dar pastebejo suletejima?

  • :) o tai tikėjaisi, kad naujas ios vartysis greičiau? Būtų naivu. Jei nori, kad visad viskas vartytusi kosminiu greičiu - imk kasmet naują telefą su naujausiu ios ir bus viskas ok. Arba lieki prie to oso su kuriuo pirkai telefą. Užvakar pas vieną seną bičiulį pamačiau iphone 4s su ios6. Nu ir ką? - vartosi viskas lygiai taip pat greitai ir smooth kaip iphone 6 su ios8:)))) stebūklų nera, Apple yra pelno siekianti kompanija, relax:)

 11. Na teigti kad iphone 6 senas nlb sutikciau, o paketimai ios9 lyginant su ios8.4.1 juokingi, todel nemanau kad naivu tiketis tokio pat performance'o

 12. Zmones, gelbekit. Kaip is iPhone perkelti kontaktus i mygtukine Nokia? :)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų