Jei jau pradėjote tikrinti ar pasirodė iOS 9

Jei esate vieni tokių, kurie išaušus Apple „pažadėtajai dienai“ su nekantrumu, kas kelias minutes tikrina ar nepasirodė naujoji iOS versija.

Tarp iOS vartotojų yra ne tik nuosaikūs ir atsargūs, kurie iOS atnaujinimus diegia tik perskaitę begalybėje Apple forumų rašomus jau „atsinaujinusių“ vartotojų atsiliepimus ir peržiūrėję ne vieną YouTube apžvalgą apie tai kaip veikia naujoji iOS versija su tokiu pačiu kaip ir jų turimas iOS įrenginys, ir naują iOS versiją diegia drebančiomis rankomis ir nerimo kupina širdimi, bet nemažai yra ir tokių vartotojų, kurie trypčioja iš nekantrumo ir nori kiek galima greičiau įdiegti iOS atnaujinimą ir pasinerti į Apple jiems padovanotą naują palaimą.

Jei esate vieni tokių, kurie nekantrauja ir laukia kada gi galės pagaliau įdiegti naują iOS versiją į savo iPhone, iPad ar iPod touch ir kas kelias minutes tikrina ar nepasirodė naujoji iOS versija, sprendžiant iš Apple atnaujinimų paskelbimo istorijos - nauja iOS 9 versija greičiausiai pasirodys apie 20:00 Lietuvos laiku. Žinoma, čia tik spėjimas ir gali būti, kad Apple nustebins atnaujinimą paskelbdama ne tradicinę jai valandą.

Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 5 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Ramunas tampa kaip pats apple :) Net laikrodukas ant 20:00 valandos ;)

    Ar pats zadi naujintis kuri nors irengini ? Kuri butent ir kodel.

  2. Pagaliau nes baterijos laikymas ant iphone 4s su ios 8.4.1 tragiskas...

  3. o jei as naudoju ios 9 beta versija..kaip bus su atnaujinimu ?

  4. Atsisiūsti kolkas neįmanoma :D

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų