iPhone 6 ir iPhone 6 Plus Europoje kainuoja brangiau

Nors pristatymo metu buvo sakoma, kad naujųjų iPhone kainos liks tokios pačios - tai tikriausiai lietė tik JAV.

117-tą Apple renginio minutę, Apple marketingo vadas Philip W. Schiller sakė, kad „mes labai didžiuojamės tuo, kad naujų iPhone 6s ir iPhone 6s Plus kainos ir konfigūracijos liko tokios pačios (kaip ir pernai metų modelių)“.

Matyt Apple pamiršo, kad be JAV pasaulyje yra ir daugiau šalių. Deja, bet bent jau Europoje, ponui Schiller nėra ko labai didžiuotis iPhone 6s kainomis, nes jos čia šoktelėjo.

ModelisKainaPastabos
16GB64GB128GB
iPhone 6699 €799 €899 €kaina iki iPhone 6s išleidimo
iPhone 6s749 €859 €969 €kaina skiriasi ±10 € priklausomai nuo šalies

Lentelėje nurodytos Apple Store parduotuvių kainos.

Taigi nereikia aukso medaliu būti baigus mokyklos norint pastebėti, kad dabar, lyginant su iPhone 6 - 16GB iPhone 6s pabrango 50€, 64GB iPhone 6s - 60 €, o 128GB iPhone 6s - 70 €. Kainos Lietuvoje gali skirtis dar daugiau apie +20 €, bent jau sprendžiant iš to, kad iki iPhone 6 išleidimo, Lietuvoje iPhone 6 kainos buvo 709 €, 819 € ir 919 € už 16GB/64GB ir 128GB iPhone 6 modelius.

Aš suprantu, kad iPhone 6s modelių savikaina yra aukštesnė, bet negi amerikiečiams bus parduodami supaprastintos modifikacijos iPhone?

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 7 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Čia lyg dėl pakilusio dolerio kurso tas kainų kilimas, ne?

 2. Tikiuosi nereiks laukti mėnesio ir daugiau, kol pasirodys oficialiai Lietuvoje 64GB modeliai.

  • Manau gali tekti palaukti ir porą mėnesių. Antroji šalių banga planuojama spalio pradžioje. Nemanau, kad Lietuva pateks į ją - ten greičiau bus Italija, Ispanija, Suomija, Švedija ir t.t. Trečioji banga gali būti dar po 2-3 savaičių. Tada joje, kartu su „Čadu, Sudanu, Angola bei Nigerija“ gal atsidursime ir mes. Pirmieji turėtų gauti Omnitel, nes jie turi tiesioginį kontraktą su Apple ir operatorius Apple prioritetizuoja aukščiau nei autorizuotus pardavėjus. Omnis, manau, naudodamasis proga, naujus iPhone modelius, pradžioje, bandys stumdyti tik su kontraktu, aišku pririštus ir t.t. Na, o kai pagaliau gaus ir visi kiti - atsipalaiduos ir Omnis, bet tada jau nebus jokio skirtumo. Tiesa, operatoriai dėl kažkokių tai priežasčių dažniausiai užsiveža mažiausios talpos 16GB modelius.

   • Kas mane atbaido nuo pirkimo Omnitelyje, tai jog garantinis aptarnavimas tik MTTC'e. Jeigu iDeal'e kainos smarkiai nesiskirs nuo Omnitel, tai geriausias variantas pirkti iDeal'e ir turėti normalų dviejų metų garantinį aptarnavimą.
    O situacija su iPhone 6 parodė, jog "oficialaus operatoriaus" prioretizavimas neturi didelės reikšmės, nes pradėjo prekiauti vieni iš paskutiniųjų :)

    • Vieni iš paskutinių prekiauti pradėjo, nes buvo vieninteliai oficialiai į Lietuvą atvežantys iPhone. iDeal ir kiti atstovai iPhone ne atstovavo ir todėl iPhone veždavosi kas iš kur galėjo. Dabar situacija kiek kitokia. AVAD pradėjo oficialiai atstovauti ir iPhone ir iDeal, iDream ir t.t. gaus iPhone iš AVAD, tada kai jie bus skirti Lietuvai.
     Dėl MTTC - sutinku, aš taip pat neperku iš ten, kur MTTC nurodomas kaip serviso partneris. Pamenu gal kokiu 150 lt. mokėjau brangiau iDeal už iPhone ir nepirkau xxx, nes ten MTTC.

    • Mano istorija Edai, spręsk pats ar baidytis Omnitelio ar ne:) 2012 paėmiau 4s 32 gb išsimokėtinai 24 mėnesiams. Kainavo mažiau nei iDeale, nepamenu kiek bet tikrai mažiau. Telefas buvo pririštas prie Omnio, bet man tai netrukdo. Praejus 6 mėnesiams dingo WIFI. Nunešiau i MTTC, davė pakaitini androido rageli ir po 2 parų gavau naują iPhone, taip ir buvo parašyta - taisymas: pakeistas nauju. Dar po 8 mėnesių šitame telefe dingo BlueToothas:) tiesiu taikymu nuejau ir vėl i MTTC. Ir vel po 2 parų gavau naują tokį patį telefą. Šitas neturėjo jokių problemų iki pat sutarties pabaigos. Likus 1,5 mėn. Iki jos galo pamačiau, kad labiau ikaitus procui atsiranda geltona dėmė ant ekrano. Nieko nelaukęs trečią kartą per 24 mėnesius ji ir vėl atidaviai i MTTC. Ir vėl man be problemų davė naują. Baigus sutarčiai nuėjau i omni, kad atrištų. Jie tai padarė be problemų. Padariau Restore per iTunes ir atsirišo be problemų. Vienintelis nepatogumas, man būtų labiau patikę jei būtų šis naujas-senas 4s likęs su iOS 7, kuri po restore neišvengiamai jau pasigavo iOS8, nes su senesne 7 os jis greičiau vartėsi. Tai va tokia istorija. Dabar laukiu kol Omnyje pasirodys 6s 64GB ir imsiu jį be jokių baimių ir vėl išsimokėtinai 24 mėnesių laikotarpiui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų