Apple išleido iOS 9.0.1 atnaujinimą

Praėjus vos savaitei po iOS 9 pasirodymo, Apple išleido pirmąjį atnaujinimą skirtą įrenginiams, kuriuose įdiegta ši operacinė sistema.

Praėjus savaitei po iOS 9 debiuto, Apple išleido iOS 9.0.1 atnaujinimą ištaisantį smulkias, bet įkyrias klaidas. Atnaujinimo informacijoje teigiama, kad šis atnaujinimas ištaiso:

iOS 9.0.1 atnaujinimas
 • klaidą dėl kurios vartotojams, atnaujinusiems savo iOS versią, gali nepavykti įvesti pagrindinių nustatymų reikalingų įrenginio paruošimui naudotis.
 • klaidą dėl kurios žadintuvas ar laikmatis gali neskambėti.
 • klaidą dėl kurios sustabdžius video rodymą „Safar“ ir „Photos“ aplikacijose, sustabdytas kadras gali būti rodomas su iškraipymais.
 • klaidą dėl kurios kai kurie vartotojai naudojantys tam tikrus APN nustatymus per profiliavimą gali prarasti mobilų ryšį.

Pirmoji aukščiau paminėta klaida, tai klaida - kai vartotojai atnaujinę savo įrenginį ir paspaudę „Continue“ arba užrakina savo įrenginius ir negali tęsti naudojimosi jais arba patenka į nesibaigiantį persikrovimų ciklą. Jei esate vienas tokių vartotojų kenčiantis nuo tokios klaidos ir negalite atnaujinti įrenginio per Wi-Fi - atnaujinkite iPhone, iPad ar iPod touch pajungę jį prie iTunes. Jei jūsų įrenginys užstrigo „Slide to Upgrade“ fazėje - problemos sprendimą rasite Apple svetainėje.

Atnaujinti savo iOS įrenginius galite per Wi-Fi arba iTunes pagalba. Atnaujinimas tinka visiems įrenginiams, kurie yra suderinami su iOS 9.

Apple taip pat išleido ir iOS 9.1 beta 2 skirtą programuotojams.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 5 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Labas turiu klausima,atnaujinau savo ipada su tuo paskutiniu updeitu ,na ir padas pakibo visa diena rodo "verifying update..." kas cia galetu buti ?

  • manau, problemos sprendimas labiau domina nei to priežastis.
   Pabandykite šiuos žingsnius, jei palaukėte pakankamai ilgai (10-15 min) ir vis tiek „verifying“
   1. Hard reboot'as
   2. Settings > General > About ir pažiūrėti ar atnaujinimas jau įdiegtas
   3. Jei ne - pakartokite atnaujinimą, o jei atnaujinimas įvyko - tada kaip ir viskas tvarkoje.

 2. iOS 9.1 beta 2,pagal youtube review,veikia nežymiai greičiau už iOS 9 :)

 3. Sveiki idiegus atnaujinima9.1 i iPhone5 neisijungia skambinimo, numerio rinkimo kliaviatura ir Contactu paieska per phone aplikacija. Gal zinote kaip tai spresti?

  • Čia labai dažnai pasitaikanti bėda iPhone 5 modeliuose. Perkrovus telefoną, greičiausiai, kurį laiką ta skambinimo galimybė atsirastų, tačiau ilgainiui ji vėl dingsta. (kaip avariniu atveju galima naudotis kontakto paieška per Spotlight ir surastuose rezultatuose spaudžiant šalia esančią telefono ragelio piktogramą).

   Ši problema pasirodė jau iOS 9.0 ir tęsiasi iki pat dabar. Vieningo sprendimo problemos sprendimo būdo kaip ir nėra. Vieniems padeda gamyklinių nustatymų atstatymas, kitiems „Hard Reset'as“. Teko girdėti atvejų, kai problema ir po „Hard Reset'o“ vėl pasirodydavo ir išnyko tik trečią kartą nuhardresetinus iPhone 5.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų