Apple nustojo pasirašinėti iOS 8.4 sertifikatus

Tema: iOS
Apple nustojo pasirašinėti žemesnes nei iOS 8.4.1 versijas

Apple nustojo pasirašinėti iOS 8.4 versijos sertifikatus reikalingus norint grįžti prie šios iOS versijos.

Vakar Apple nutraukė iOS 8.4 versijos sertifikatų pasirašymą ir tai reškia, kad nuo šiandien vartotojai savo telefonuose įdiegę iOS 8.4.1 ar iOS 9 beta versijas sugrįžti į žemesnę iOS versiją nei iOS 8.4.1 nebegali. Tai įprasta praktika - išleidusi naują iOS versiją, po kurio laiko, Apple nustoja pasirašinėti žemesnių versijų sertifikatus. iOS 8.4.1 išleidimo atveju, žemesnės versijos sertifikatų pasirašymą Apple nutraukė po 10 dienų.

Apple pasirašomų iOS versijų sąrašą pagal iOS įrenginį pažiūrėti galite svetainėje: api.ineal.me.

iOS 8.4.1 atnaujinimą Apple išleido rugpjūčio 13 dieną ištaisydama eilę saugumo spragų, tame tarpe ir užlopydama „TaiG Jailbreak Team“ naudotas saugumo spragas iPhone jailbreak'ams, tačiau programišiai neatskleidžia visų savo kortų iš karto.

HackPwn2015 saugumo konferencijoje „Pangu“ komanda pademonstravo iOS 8.4.1 jailbreak'ą. Tiesa, „Pangu“ nesiruošia išleisti viešos šios iOS versijos jailbreak'o, kas yra gana logiška norint išsaugoti tas saugumo spragas neatskleistas prieš Apple išleidžiant iOS 9.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų