Aplikacija galinti diagnozuoti odos vėžį

SkinVision sukūrė aplikaciją galinčią diagnozuoti melanomą - vienu dažniausiai sutinkamą vėžio rūšį.

Startuoliai SkinVision naudoja išmaniuosius telefonus ir specialius algoritmus leidžiančius vartotojams patiems sekti savo apgamų ar plėmų ant odos situaciją.

„Odos vėžys plinta chaotiškai ir potencialiai įtartini apgamai aptinkami nustatant nenatūralaus augimo požymius“, - sako SkinVision CEO Dick Uyttewaal. „Interbetniame įvertinime dalyvaujantis algoritmas pagrįstas nusistovėjusia matematine metodika biologijoje vadinama fraktalų geometrija“.

Aplikacijoje, odos plėmai analizės rezultatai skirstomi naudojant paprastą šviesoforo spalvų metodiką - kai rizikos laipsnis žymimas raudona, geltona ar žalia spalvomis.

Medicininis tyrimas rodo, kad dermatologai melanomos atvejus nustato su 70–90 procentų tikslumu. 2014 metais, Ludwig Maximillian universitete atlikti aplikacijos tyrimai parodė, kad aplikacija teisingai nustato melanomą 83% tikslumu: 73% („raudnus“ atvejus) ir 92% tikslumu („geltonus“ ir „raudonus“ atvejus).

Vasara kai esame atviresni saulės spinduliams yra ypač neigiamas faktorius odai linkusiai turėti melanomas. Jei turite jus neraminančių plėmų ar didesnių apgamų - patartina juos stebėti, ir dabar tai daryti galite šios, nemokamos SkinVision aplikacijos pagalba.

Užbėkite dideliems nemalonumams už akių.

SkinVision aplikacija
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Vienas komentaras

  1. Viena is idomesniu programu. Saunu jog gerai veikia.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų