Vyras, traukinyje krovęs savo iPhone, suimtas už elektros vagystę

Temos: iPhone, Teisė

Su iPhone susiję nusikaltimai nėra naujiena, tačiau šis, įvykęs Jungtinėje Karalystėje - šis tas naujo.

45 metų menininkas, Islington'o gyventojas Robin Lee, buvo surakintas antrankiais ir suimtas po to kai savo iPhone krovė važiuodamas traukiniu, pajungęs į vagone esančią elektros rozetę.

45 metų menininkas, Islington’o gyventojas Robin Lee, buvo surakintas antrankiais ir Jungtinės Karalystės policijos suimtas po to kai savo iPhone krovė važiuodamas traukiniu, pajungęs į vagone esančią elektros rozetę.

Robinui važiuojant traukiniu ir pajungus savo iPhone krautis į vagone esančią rozetę, prie jo priėjusi bendruomenės policijos padėjėja pasakė, kad „jis vagia elektrą ir tai yra nusikaltimas“. Kai traukinys atvyko į Robin stotelę, platformoje buvo keturi policijos pareigūnai, bendruomenės policijos padėjėja juos pakvietė ir pareiškė, kad Robin traukinyje vogė elektros energiją ir turi būti suimtas. Taip ir nutiko, Robin Lee surakino antrankiais ir nuvežė į Isington'o Caledonian Road BTP (Britų Transporto Policijos) nuovadą.

Londono transporto policijos atstovas spaudai pasakė, kad prie vagonuose esančių rozečių yra aiškiai parašyta, kad jos neskirtos bendram naudojimui, o tik vagonų valytojams.

Tiesa, Robon Lee netrukus buvo paleistas ir atsipirko tik įspėjimu.

Man belieka tik spėlioti, ar ta, sakyčiau itin uoli bendruomenės policijos padėjėja, kartais nėra Android vartotoja…

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 3 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Taisyklės yra taisyklės, tuo labiau buvo užrašyta, jog tik darbuotojams. Negi vaikštot ir po įmonių, parduotuvių darbines patalpas?

  2. Nu jai tik darbuotojoms , ar sunku padaryt įkišimą tokį, kuris tiktų tik toms darbuotojoms ir nieko ten nepajungtum pats.

    • Manau, kad civilizuotame krašte galima apeliuoti į žmogaus sąmoningumą. Priešingu atvejui, galime pasiekti tokį lygį, kad eidamas gatve ir per galvą su lazda gavęs pilietis bus kaltas jog ėjo be šalmo ar traukiniuose, kur durys atsidaro nuslinkdamos į šonus ir ant jų parašyta, kad nesiremti - purtys elektra taip, kad kartą atsirėmus jau nenorėsi daugiau ne tik kad remtis, bet ir traukiniu važiuoti.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų