Jei įdiegus iTunes 12.2 susijaukė muzikos biblioteka

Kai kurie vartotojai, savo Mac kompiuteriuose įdiegę naują iTunes versiją skundžiasi, kad jų muzikos biblioteka tapo sujaukta arba iš vis neprieinama.

Pasirodžius ilgai lauktai Apple Music paslaugai ir Apple išleidus iTunes 12.2 atnaujinimą, leidžiantį Apple Music paslauga naudotis ir kompiuteriuose, daugelis vartotojų įgalinusių iTunes Match ar suteikiančios galimybę klausytis visos vartotojo turimos muzikos bet kuriame, su jo Apple ID susietame Apple, įrenginyje iCloud Music Library - ašaromis užtvindė interneto platybes skųsdamiesi, jog jų tvarkyta, puoselėta ir visaip mylėta iTunes muzikos biblioteka tapo sujaukta arba sugadinta.

Kai kurie vartotojai, kuriuos ištiko tokia nelaimė skundžiasi jog iTunes bibliotekoje saugomų failų meta-duomenys buvo ištrinti, kiti - kad atidarius albumus dažnai juose galima aptikti jiems nepriklausančių kūrinių.

Šią klaidą Apple ištaisė išleisdama iTunes 12.2.1 atnaujinimą.

Jei esate vienas tokių nelaimėlių, kurios ištiko tokia muzikinė katastrofa:

  • uždarykite iTunes
  • Finder aplikacijoje atidarykite iTunes Music aplanką (įprastai ~/Music/iTunes)
  • perkelkite (Move) iTunes Library.itl failą (ištrindami jį originalioje vietoje kur nors į darbalaukį)
  • atidarykite Previous iTunes Libraries aplanką esantį tame pačiame aplanke kaip ir iTunes Library.itl failas
  • raskite naujausią iTunes Library[data].itl failą, pavyzdžiui iTunes Library 2015–07–01.itl ir perkelkite jį į Music/iTunes aplanką - ten, kur buvo originalus iTunes Library.itl failas
  • pakeiskite perkelto iTunes Library[data].itl failo pavadinimą į iTunes Library.itl (ištrindami failo pavadinime esančią datą)
  • atidarykite iTunes aplikaciją

Atlikus šiuos veiksmus, iTunes biblioteka turėtų vėl būti tvarkinga, bent jau tokia, kokia buvo tą dieną, kurią perkeltą iTunes Library.itl failą naudojate.

Reikia, paminėti, kad ne visi vartotojai įgalinę iCloud Music Library ar iTunes Match savo muzikos bibliotekoje rado „bardakėlį“. Tačiau, bet kol Apple neištaisė biblioteką sujaukiančios klaidos iTunes aplikacijoje - geriau susilaikyti nuo iCloud Music Library ir iTunes Match įgalinimo.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 7 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Radio man visiskai neveikia..

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų