iOS 8 įsisavinimas gerokai lenkia Android čiulpinukus

Nežiūrint to, kad iOS 8 ir Android Lollipop operacinės sistemos buvo paskelbtos beveik tuo pačiu metu - iOS 8 įsisavinimas Android Lollipop lenkia net 7 kartus.

Remiantis Apple ir Google paskelbtais duomenimis Apple iOS 8 yra įdiegta 85% visų su šia iOS versija suderinamų iOS įrenginių, o Android čiulpinukas ant pagaliuko (Lollipop) įsisavinimas vos 12,4%.

iOS 9 beta testavimas jau įsibėgėjo ir liko vos pora mėnesių iki ši nauja, Apple mobiliems įrenginiams skirta operacinė sistema bus masiškai diegiama į iPhone, iPad ir iPod touch. Dėl šios priežasties iOS 8 įsisavinimas, greičiausiai, jau pasiekė savo apogėjų ir vargu toliau augs daugiau nei pora procentų.

iOS versijų įsisavinimas
iOS įsisavinimas 2015-07-20. Šaltinis: Apple

Liepos 20 dienos apsilankymų App Store duomenimis - 13% iOS įrenginių vartotojų vis dar naudoja iOS 7, o nereikšmingi 2% dar senesnes iOS versijas. Senas iOS versijas naudojančių Apple mobilių įrenginių vartotojų dalis labai panaši į Android vartotojų, naudojančių Android Lollipop versiją.

Android versijų įsisavinimas
Android įsisavinimas 2015-07-22. Šaltinis: Google

iOS 8 įsisavinimas vyko kiek lėčiau nei iOS 7, kuri 85% ribą pasiekė 2014 metų kovo 23 dieną - keturiais mėnesiai anksčiau nei tai pavyko padaryti iOS 8. Liepos mėnesį iOS 7 įsisavinimas buvo 90%.

Liepos 21 dieną vykusios ketvirčio rezultatų paskelbimo konferencijos metu, Apple CEO Tim Cook sakė, kad šio ketvirčio metu vartotojų iškeičiančių Android į iOS srautas buvo pats didžiausias nei kada iki šiol pastebėtas.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 6 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Uzuojauta iPhone fanams, jiems programinio bugo istaisymo reikia laiktu su ios atnaujinimu :)
  http://www.iguides.ru/main/apps/ios/ios_and_apps_updates/

  • Užuojauta Android fanams, dėl to, kad jie naudoja Android, negauna sistemos atnaujinimų, kreivai veikiančios ir resursus naudojančios sistemos.

   Kas link sisteminių aplikacijų atnaujinimo, tai yra kur kas prasmingiau daryti bulk atnaujinimus, o jau kaip ten juos pavadinsi... ar tai bus tam tikros sisteminės app atnaujinimas, ar iOS atnaujinimas ar nauja iOS versija - visiškai nesvarbu - svarbu, kad viskas veiktų. O kad kažkoks nupezęs Jim Dalrymple nemoka naudotis aplikacija, tai visiškai nebūtina ją atnaujinti ar Apple į tai kreipti dėmesio. Jei dėl to reikėtų taisyti aplikacijas, tai Google turėtų išleidinėti savo aplikacijų atnaujinimus 3 x per dieną, tokiu atveju.

 2. Radioaktyvus

  Kodėl man susidarė toks stiprus įspūdis, kad SAMas23 yra eilinis heiteris, skubantis pastumti ant Apple pirmai progai pasitaikius?
  Jei tau taip blogai ten viskas, tai parduok ir pereik prie kitos platformos. Kur problema? Čia kažkokia mazochizmo forma "nepatinka, bet vistiek naudoju" ?

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų