Apple antradienį išleis iOS 8.4 [gandai]

Temos: iOS, Muzika

Buvęs Beats CEO dabar vyresnysis Apple muzikos direktorius Ian Rogers savo bloge apžvelgdamas savo, su muzika susijusią gyvenimo dalį atvedusią jį į Apple, užsiminė ir apie iOS 8.4 išleidimo datą bei laiką.

Buvęs Beats vadovas, o dabar Apple muzikos vyresnysis direktorius Ian Rogers, savo bloge rašo, kad Apple iOS 8.4 atnaujinimą išleis antradienį 8 valandą ryto PT laiku (18 val. Lietuvos laiku). Tai pora valandų anksčiau nei įprastai Apple išleidžia savo atnaujinimus. O po dar vienos valandos, 19 val. Lietuvos laiku startuos, buvusio BBC DJ Zane Lowe vadovaujama, Beats 1 srautinės muzikos radijo stotis, kurios  Music vartotojai galės klausytis visame pasaulyje 24/7. Šioje programoje bus intarpų, kuriuose laidas ves ar jose dalyvaus tokios žvaigždės kaip Elton John, Dr. Dre, Pharrell ir Drake.

Be Beats 1, kurios klausytis bus galima nemokamai prisijungus su Apple ID, Apple Music turės ir mokamų paslaugų kainuojančių 9,99 €/mėn. vienam žmogui arba 14,99 €/mėn. šeimai iki šešių asmenų. Už Apple Music prenumeratą mokantys vartotojai galės klausytis muzikos rinkdamiesi iš daugiau nei 30 milijonų muzikos kūrinių.

Apple suteiks trijų mėnesių bandomąjį laikotarpį, per kurį vartotojai galės išbandyti šią naują Apple paslaugą, o laikotarpiui pasibaigus automatiškai bus pradėtas kasmėnesinis pinigų nuskaičiavimas, kuris tęsis iki paskyros nustatymuose bus atjungtas automatinis paslaugos atnaujinimas.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Įdomu ar veiks Lietuvoje Apple music, ar eilinį kartą lietuvaičiai liks prie suskilusios geldos.

  2. Įdomu ar per AppleTV tai bus pasiekiama? Nes jei bus tai man tada atsiranda prasmė tai turėti :)

Parašykite komentarą

Į viršų